Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Red Dead Online: Blood Money Güncellemesi Yayınlandı

Red Dead Online'ın aylardır beklenen ücretsiz güncellemesi Blood Money bugün yayınlandı. Mafya işvereni, baskın yapmaya, soymaya ve düşmanlarını vidalamaya hazır bir kovboy ekibini bekliyor.

Bugün Rockstar Games, Red Dead Online için Blood Money isimli yeni bir ücretsiz genişleme paketi yayınlandı. Bu, oyun için geçen yıl aralık ayından bu yana piyasaya sürülen ilk büyük güncelleme. Oyunculara, GTA Online‘daki soygunlara benzer bir dizi çok aşamalı “kanunsuz” etkinliğe erişim sağlayacak.

Vahşi Batı’da yeni bir yüz tarafından yönetilen bir organizasyondan soygun ve gasp görevleri alacağız. Ünlü mafya babası Angelo Bronte‘nin sağ kolu olan Guido Martelli, oyun içerisinde suç ve fırsatlar adı verilen aktiviteleri bizlere sunacak. Bronte ailesinin çevrelerinde sermaye olarak adlandırılan belirli bir değerli metanın geri kazanılmasına dayanacak. Martelli’ye ek olarak, bizi altın ve nakit için çılgın bir kovalamacaya gönderecek olan dört ortağıyla da tanışacağız.

Red Dead Online: Blood Money

Bugünkü güncellemeyle, Railroad, Jeb Phelps ve Bluewater başlıklı üç çok aşamalı atama aldık. Bu suçların her biri benzersiz bir hikaye, karakterler veya ödüller sunacak. Çiftlik ve kamp soygunları da oyunda mevcut olacak.

Martelli’nin paralı askerleri olduğumuzu kanıtlarsak, işverenimizin ailesini tehdit eden senatör Lemoyne için hayatı zorlaştırmaktan ibaret büyük operasyonlar olan yukarıda bahsedilen fırsatlarda yer almamızı sağlayacak. Daha fazla ayrıntı öğrenmek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Blood Money’in yaklaşan içeriği ile ilgili bilgiler ise Rockstar Newswire‘daki gönderiler aracılığıyla açıklanacak.

Red Dead Online Blood Money‘nin piyasaya sürülmesi vesilesiyle oyuna yeni eşya indirimleri, haftalık etkinlikler, bir paralı asker esası, kanun kaçağı geçişine ve broşürlere birkaç mod gibi birkaç küçük değişiklik eklendi. Açık farkla en önemli eklenti, PC’de NVIDIA DLSS 2.0 desteğinin tanıtılması oldu. Nasıl çalıştığını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Red Dead Online DLSS Performansı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.