Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ünlü Bilim Kurgu Filmi Real Steel, Disney Plus’ta Dizi Oluyor

Başrolünde Hugh Jackman'ın olduğu 2011 yapımı bilim kurgu filmi Real Steel, Disney Plus dizisi oluyor.

2011 yılında izleyicilerle buluşan Real Steel, bilim kurgu-spor teması ile dikkatleri üzerine çekmişti. Bu alt türe ait filmlerin sayısı son derece az olmasına rağmen Hugh Jackman‘ın başrolünde oynadığı yapım kesinlikte listenin en başında yer alıyor. Deadline’ın haberine göre Jackman, Evangeline Lilly ve Anthony Mackie’nin rol aldığı film, Disney Plus dizisi olarak geri dönüyor.

Serinin, Jackman’ın canlandırdığı karakteri öne çıkararak filmin anlatısını devam ettirip ettirmeyeceği veya robot boksu dünyasında farklı bir hikayeye odaklanıp odaklanmayacağı henüz belli değil. Son olarak, Ryan Reynolds‘lı Free Guy’ı çeken Real Steel’ın yönetmeni Shawn Levy; Robert Zemeckis, Jack Rapke, Jacqueline Levine, Susan Montfordve Don Murphy ile birlikte projede yapımcı olarak yer alıyor.

Real Steel, Robot Boksunu Konu Alıyor

real steel dizi disney plus

Real Steel, bir hurdalıkta Atom adında eski bir robot bulan ve onu robot boksunda bir şampiyon olmak için eğiten Charlie (Jackman) ve oğlu Max (Dakota Goyo) hakkındaydı. 80 milyon dolar bütçe ile hayata geçirilen film, dünya genelinde 299 milyon dolar gişe hasılatı elde etmişti.

Uzun yıllar bir devam filminin gelip gelmeyeceği tartışıldı. 2016 yılında verdiği bir röportajda konuşan yönetmen Levy, ilk filmin yeniden özeti gibi hissetmeyen bir devam filmi bulmanın zorluğuna vurgu yapmıştı. Disney Plus’ta yayınlanacak olan Real Steel dizisinin oyuncuları ve çıkış tarihi henüz belli değil.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.