Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ready or Not Ocak Güncellemesi Duyuruldu

Void Interactive, ocak ayında Ready or Not'a hangi eklentilerin ve iyileştirmelerin sunulacağını açıkladı. 2022'nin ilk ayı oyunun hayranları için zengin bir ay olacak.

Void Interactive, taktiksel FPS oyunu Ready or Not hayranlarının ocak ayında bekleyebilecekleri ilgi çekici yerleri ortaya çıkardı. Yeni içerik ve geliştirmeler ilk olarak Supporter Alpha programının üyelerine sunulacak ve kısa bir süre sonra diğer oyuncular da güncellemeye erişecek.

Gelecek yılın ilk ayında Ready or Not‘a dört yeni silah eklenecek (R7, MK 16 SCAR L, Krinkov SRL, MK1 BCM) ve şu anda oyunda bulunanlar envanter menüsünde daha iyi açıklamalar alacak. Bazıları da geliştirilmiş modeller alacak. Ayrıca oyuna birçok yeni mod eklenecek.

Ready or Not Ocak Güncellemesi Notları

Ready or Not

Ocak ayında Ready or Not’a dahil olan haritalar ayrıca ek modlar alacak:

  • 213 Park Homes – Raid mode,
  • Port Hoken – Bomb Defusal mode,
  • Caesar’s Cars Dealership – Hostage Rescue mode,
  • Wenderly Hills Hotel – Active Shooter and Hostage Rescue mode.

Ayrıca önümüzdeki ay dublaj iyileştirmelerini de bekleyebiliriz. Geliştirmenin ilk aşamalarındaki eski kayıtlar yenileriyle değiştirilecek, sivillere ek seslendirmeler yapılacak ve taktik harekat merkezinde yeni bir aktör duyulacak. Sunucu ve oturum yöneticileri, hileci oyuncuları oyundan atabilecek. Ready or Not oylama sistemi de iyileştirilecek. Sivillerin yapay zekası, moral ve teslim olma eğilimi açısından değiştirilecek.

Geliştirici ekip ayrıca polis memurları tarafından güç ve silah kullanımını düzenleyen kuralları ve bunları çiğnemek için verilen cezaları iyileştirmeyi planladığını açıkladı. Ayrıca sesli iletişimin kalitesini artıracak Vivox sistemi hayata geçirilecek. Ayrıca, ocak ayında çeşitli teknik hataları ortadan kaldıran düzenli yamalar da bekleyebiliriz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.