Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama Rehberi

Red Dead Redemption 2 Türkçe yama nasıl indirilir ve yüklenir? Bu kılavuzda, Rockstar Games'in başyapıtını nasıl Türkçe oynayabileceğinizi adım adım sizlerle paylaşıyoruz.

RDR 2 Türkçe yama kurulumu ile karşınızdayız. Rockstar Games’in ikonik video oyunu Red Dead Redemption 2, ilk kez 2018 yılının ekim ayında karşımıza çıkmıştı. Muazzam derinlikteki hikayesi, ucu bucağı olmayan açık dünyası ve enfes görsel kalitesi ile saatlerce başından kalkamadığınız bir deneyim sunan aksiyon-macera oyunu, milyonlarca insanın kalbinde çok özel bir yere sahip.

Red Dead Redemption 2’nin desteklediği diller arasında resmi olarak Türkçe bulunmuyor. Eğer İngilizce seviyeniz yeterli değilse, oyundaki önemli kısımları kaçırabilir ve anlatıdan kopabilirsiniz. Neyse ki, Red Dead Redemption 2 Türkçe yama indirerek bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Sizler için kaleme aldığımız bu rehberde, kolay birkaç adımla RDR 2 Türkçe yama kurulumunu nasıl yapabileceğinizi anlatıyoruz.

RDR 2 Türkçe Yama Nasıl İndirilir?

RDR 2 türkçe yama

Sizlerle paylaştığımız RDR2 Türkçe yama dosyası, oyunu final sürümü ile uyumludur. Her ihtimale karşı tüm oyun dosyalarınızı yedeklemenizi ve olması halinde eski yamayı kaldırmanızı tavsiye ederiz.

RDR2 TR Yama V14.rar isimli dosyayı indirdikten sonra kurulum için sonraki adımları takip edin.

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

  • Vermiş olduğumuz linkteki RAR dosyasını açın ve içindeki dosyaları masaüstüne çıkartın.
  • Ardından klasördeki dört adet dosyayı kopyalayın ve oyunu PC’de nereye kurduysanız oraya yapıştırın. Eğer Steam platformunda oynuyorsanız dosyaları yapıştıracağınız yer burası olmalıdır: Bilgisayar > Yerel Disk (C:) > Program Dosyaları (x86) > Steam > steamapps > common > Red Dead Redemption 2
red dead redemption 2 türkçe yama
  • Yapıştırdığınız dosyalar arasında yer alan RDR2_TR YAMA.exe dosyasına sağ tıkladıktan sonra Gönder’e basın ve Masaüstü kısayolu oluşturun. Oyunu her açışınızda bu dosyayı çalıştırmanız gerekiyor.
  • Son adım olarak dosyayı çalıştırın ve RDR2 TR FONT FIX yazan butona tıklayın.

Bu işlemlerden sonra herhangi bir ek ayar yapmadan Red Dead Redemption 2’yi Türkçe olarak oynayabileceksiniz.

Uyarı: RDR 2 Türkçe yama paketi Red Dead Online için geçerli değildir. Oyuna söz konusu exe. dosyası üzerinden girmeniz halinde, sistem üçüncü parti bir program kullandığınız için sizi sunuculardan banlayabilir.

Bu rehberimizde, oyunculardan çok fazla talep gören RDR 2 Türkçe yama indirme ve kurma hakkında merak edilenleri cevaplamaya çalıştık. Umarız yardımı olmuştur. Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bize iletebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.