Razer Naga Chroma Ürün İncelemesi

Razer'ın yeni gaming faresi Naga Chroma'yı sizler için inceledik.

Razer Naga Chroma Ürün İncelemesi
 

Razer Naga Chroma, Chroma serisinin 6. Oyuncu faresidir. Özellikle MMO oyuncuları için geliştirilen Razer Naga Chroma’nın satış fiyatı ise 400,00 TL civarındadır.

 

Sağ el kullanımına uygun olarak geliştirilmiş olan bu oyuncu faresi başparmak butonları ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

 

Toplamda 19 adet programlanabilir butonu bulunan oyuncu faresi eğimli kaydırma tekerleğine de sahiptir.

 

Gelin şimdi bu muhteşem MMO oyuncu faresinin özelliklerine bir bakalım:

 

Mekanik 12 adet başparmak butonu: Razer Naga Chroma orijinal 12 başparmak butonunu mekanik yapı ile birleştirilerek, MMO severlere özel olarak geliştirildi.

 

12 butonun her biri birbirlerinden bağımsız olarak hareket edebildiği gibi, reflekslerinizi iyi bir şekilde kullanabilmeniz adına içbükey bir şekilde tasarlandı.

 

Dünyanın en hassas oyuncu faresi; Diğer Razer Chroma ürünlerinde olduğu gibi Razer Naga Chroma’da da 16,000 DPİ ve 5G lazer sensörü  bulunmaktadır.

 

16,8 Milyon Renk Seçeneği; Chromanın en sevilen özelliklerinden biri olan renk çeşitliliği Razer Naga Chroma’da da bulunmaktadır. 

 

Kaydırma tekerleği dahil başparmak butonlarını Razer Synapse’i üzerinden kişiselleştirebilirsiniz.

 

Ayrıca Razer Naga Chroma’nın kaydırma tekerleğini sağa, sola, ileri ve geri şeklinde kullanabilirsiniz. Özellikle MMO oyunlarda kaydırma tekerleğinin işlevlerini çok beğeneceksiniz.

 

MMO severler farelerine makro atamak istiyorlarsa, oyundan çıkmak zorunda değiller.  Fare  için geliştirilmiş oyun içi yapılandırıcı sayesinde oyundayken de istediğiniz makro atamasını oyun içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Anlayacağınız artık Alt-Tab derdinden kurtuluyoruz.

 

Razer’ın yaptığı bir diğer güzellik ise World of Warcraft oyuncuları için özel bir yapılandırıcı geliştirmeleri.  MMO tarihinin en sevilen MMORPG’si World of Warcraft’ı ve Razer’ın yeni MMO faresini satın alarak bu maceraya başlayabilirsiniz!

 

1 Yorum

  1. CrazyAlkan

    Çok güzel bir inceleme olmuş eline sağlık.

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol