Razer Man O’War Chroma Ürün İncelemesi

Razer' ın yeni kablosuz kulaklığı Man O'War' ı İnceledik.

Razer Man O’War Chroma Ürün İncelemesi

 

Razer MAN O'WAR kablosuz kulaklığı, Razer' ın 7.1 çevresel ses desteğini veren tek kablosuz kulaklığıdır. 360 derece ses özelliği sunan Razer MAN O'WAR, gerek ses kalitesi gerekse de tasarımı ile kusursuz bir kulaklıktır. Özel Chroma aydınlatma ile donatılmış kulaklık, çok kaliteli materyalden yapıldığı çok belli. Gelin, Razer MAN O'WAR Chroma' nın özelliklerine adım adım bakalım.

 

– Razer MAN O'WAR oyuncular için geliştirilmiş kablosuz bir kulaklıktır. 360 derece ses özelliği sayesinde özellikle CS:GO gibi oyunlarda "ses kasma" deneyiminizi bir üst seviyeye çıkaracaksınız.

 

-Kablosuz kulaklıklara göre, görülmemiş bir ses kalitesi vaat eden Razer MAN O'WAR, 7.1 çevresel ses özelliği sayesinde, üst düzey kablolu kulaklıklardan aldığınız sesin kalitesinde ses almanıza olanak sağlayacak.

 

– Kaliteli oyuncu ekipmanları denildiğinde aklımıza ilk gelen Razer adı altında üretilen MAN O'WAR, 14 saat sürebilen şarj süresi ile bu konudaki tekelliğini kanıtlıyor. Paketi ile birlikte gelen standart Usb 2.0 şarj kablosu, özel altın suyuna batırılmış kaplaması sayesinde, şarja takılıyken bile, herhangi bir sorun çıkarmadan kullanmanıza olanak sağlıyor. 

 

– Gecikme süresi bulunmayan Razer MAN O'WAR, 2.4 GHz' lik bir adaptör kullanıyor. Gelişmiş algoritması ile kodlama ile güçlendirilen kulaklık sizi yarı yolda bırakmayacak türden bir kulaklık.

 

– Ultra kompakt kablosuz USB adaptörü sayesinde, kulaklığın alanı 12 metreye kadar çıkabiliyor. Tabi bu durumda belirtmekte fayda var, araya giren duvar vb. engeller bu alanın kısalmasını sağlayabiliyor. Ayrıca isterseniz opsiyonel olarak satın aldığınız uzatma yuvasını 14 metreden bağlantı için kullanabilirsiniz. Razer MAN O'WAR' ın diğer kablosuz kulaklıklara göre, çekim gücünü aşağıdaki görselden daha iyi kavrayabilirsiniz.

 

 

 

– Tak ve kullan özelliği sayesinde, hiç bir kurulum yapmadan kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

 

– 50 mm neodim mıknatısları ile birlikte Razer Surround' un takım halinde çalışması sayesinde, sesin oluşturduğu akustik uyumluluk 360 derece uyumluluk özelliği sağlıyor.

 

– Kulaklığın minderleri, suni deriden yapılma ve gerçekten büyükler. Bir insanın kulağını tamamiyle dolduran kulaklık minderleri, çok kaliteli bir izolasyon sağlıyor. Aynı zamanda kesinlikle terletmeyen minderler sayesinde çok rahat bir deneyim yaşadığınızı da belirtelim.

 

– Kulaklığın sol tarafında yer alan mikrofon, üzerinde bulunan vinci sayesinde, rahatlıkla kulaklığın içerisine sokulabiliyor. Elastik bir yapıdan oluşan Mikrofonu istediğiniz gibi yerleştirerek, ağzınıza yakın bir yapıda tutmanıza olanak sağlıyor. Mikrofon kristal berraklığında ses verdiğinden dolayı, birçok kulaklıktan alınamayacak bir mikrofon kalitesi vaat ediyor.

 

– Kulaklığın sol kısmında, kulaklığı açıp kapamaya yaran güç düğmesi ve mikrofon' sesini yükseltip azaltmak yada kısmak için bir tekerlek bulunuyor. Tekerleğe buton gibi basıldığında, mikrofon susturuluyor ve mikrofon vincinin üzerindeki LED göstergesi kırmızı bir şekilde yanıyor.

 

– Razer MAN O'WAR kulaklığının şık görünümüne katkı olarak Chroma özelliği de bulunuyor. 16.8 milyon renk seçeneği, arasından istediğini seçmenizi, isterseniz renkler arası geçiş yapılması gibi sayısız profili yaratma imkanı sunuyor. Chroma adı altında çıkan tüm Razer ürünlerinde olduğu gibi Razer MAN O'WAR için de Razer Synapse programı ile istediğiniz efektleri sağlayabilir, mikrofon ve kulaklık ayarlarınızı Synapse aracılı ile yapabilirsiniz.

 

Razer MAN O'WAR' ın daha sayamayacağımız çok fazla özelliği var. Editörünüz olarak söyleyebilirim ki, incelediğim ürünler arasında parasını en çok hak eden kulaklık olarak Razer MAN O'WAR' ı gösterebilirim. Fiziksel olarak da kullanma fırsatı bulduğumdan bunu çok rahat söyleyebilirim.

 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>