Razer Mamba Tournament Edition-Fare İncelemesi

Razer Chroma serisinde yepyeni bir oyuncu faresini sizler için inceledik.

Razer Mamba Tournament Edition-Fare İncelemesi

16,000 DPI ve 5G laser ile dünyanın en gelişmiş fare sensörüne ve Adjustable Click Force teknolojisine sahiptir. Adjustable Click Force teknolojisi oyunculara tek tıklama hassasiyetindense, sol ve sağ tıklama ile daha rahat bir oynanış sunmaktadır.

 

Hassas ve detaylı yapısı sayesinde en hızlı tepkilerde bile size maksimum kazanç sağlar. Özellikle hızınız, ani ve doğru hareketleriniz ile rakiplerinizin 1 adım önüne geçebilirsiniz.Razer Mamba Tournament Edition’ın ergonomik yapısı en doğal el pozisyonu için tasarlanmıştır.

 

Özellikle oyuncuların uzun süren turnuva maçlarında rahat bir kullanım  sağlaması için geliştirilmiştir. Mouse üzerindeki tuşlar parmakların daha az yorulmasını sağlarken, parmakların gereksiz noktalara sürüklenmesini engeller.

 

 

16.8 milyon renk seçeneği Razer Mamba Tournament Edition’da bambaşka bir şekle bürünüyor. Kenar bantlarının, fare tekerleğinin ve Razer logosunun ışıklandırılabilmesi, hepimizi şaşırtıyor. Razer Mamba Tournament Edition’ın en dikkat çeken yönü ise 1 DPI’lık artışı dahi takip edebilmesidir.

 

Mouse’unuzu 0.1 mm’ye kadar kaldırma özgürlüğü sunan Razer Mamba Tournament Edition ile turnuvalarda en rahat oynanışı yakalayabilirsiniz.

 

1 Yorum

  1. İnceleme için teşekkürler.

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>