Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Rayman 3 Unreal Engine 5’e Taşındı: Görüntüler İnanılmaz!

Ubisoft'un geliştiriciliğini üstlendiği Rayman 3 yeni nesil bir görünüme kavuşuyor. Görüntüler ise bir hayli dikkat çekici.

Eski ve nostalji oyunlar yeni nesil oyun motoru Unreal Engine 5e taşınmaya devam ediyor. Geldiğimiz noktada birçok oyunun yeni sürümü ile karşılaşabiliyoruz. Ancak bu sürümlerin çoğu mod geliştiricileri ve fan yapımı olarak karşımıza çıkıyor. Şimdi ise Ubisoft tarafından piyasaya sürülen ve 2003 yılında karşımıza çıkan Rayman 3 oyunu yeni bir görünüme kavuşuyor.

Mod geliştiricisi Mark Holubowski tarafından geliştirilen Rayman 3’ün yeniden düzenlenmiş sürümü hayranları oldukça heyecanlandırıyor. Aşağıda izleyebileceğiniz ve görebileceğiniz yeni bir oynanış videosunun olduğunu aktarabilir ve bu videoyu izleyerek oyunda nelerin değiştiğini doğrudan gözlemleyebilirsiniz. Orijinal sürüme göre oldukça iyileştirilmiş aynı zamanda yükseltilmiş animasyonlar ve dokular olduğundan bahsedebiliriz.

Rayman 3 Günümüzde Nasıl Görünürdü?

Daha fazla detaya girecek olursak Rayman 3’ün fan yapımı yeniden düzenlenmiş sürümü içerisinde ara sahnelerin ve temel oyun mekaniklerinin doğrudan aktarıldığını söyleyebiliriz. Bunun dışında karakterin temel hareketlerinin de doğrudan yeni nesil oyun motoruna getirildiğini belirtebiliriz. Bu kapsamda ana karakterimiz zıplayabiliyor, para toplayabiliyor ve düşmanlarla büyük bir mücadele içerisine girebiliyor. Ek olarak burada mücevher toplamak için çeşitli hareketler sergileyebiliyor ve dövüş ve puan sistemi gibi orijinal mekanikler de yer alıyor.

mark holubowski desktop screensh

Mark Holubowski tarafından geliştirilen bu proje için ne yazık ki herhangi bir indirme linki veremiyoruz. Çoğu hayran yapımı sürümler gibi bu yapım da geliştiricinin kütüphanesine eklenmiş durumda. Bu tarz yeniden düzenlemeler hem oyuncuları hem de hayranları heyecanlandırıyor ve aynı zamanda oyunun yeni sürümünün günümüzde nasıl görüneceğine dair çeşitli fikirler sunuyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.