Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Takip Et
7.8

Kullanıcı

Rainbow Six Siege’in Avustralya Haritası Tanıtıldı!

Rainbow Six Siege'in yeni haritası video eşliğinde oyunculara tanıtıldı.

40 milyon oyuncu sayısını geçtiğimiz aylarda geri de bırakan Rainbow Six Siege aldığı sayısız güncelleme ile de oyuncularına yeni içerikler sunuyor. Dün yaptığımız Rainbow Six Siege haberinde oyuna gelecek olan yeni operasyonun adını Burnt Horizon olarak duyurmuştuk. Yeni operasyon ile oyuna yeni bir harita gelecek ve bu harita Avustralya’ya özel olacakmış.

Dev bir güncelleme eşliğinde oyunculara sunulacak olan Rainbow Six Siege’in yeni operasyonu Burnt Horizon nefesleri kesecek olan bir yapıda karşımıza çıkacak. Oyunun 4’ncü yılı şerefine gelecek olan operasyon ile oyunculara iki farklı operatör de sunulacak. Geçtiğimiz gün Twitter üzerinden yapılan bir paylaşım ile ortaya çıkan yeni operasyon ve operatörler oyuncular tarafından merakla beklenmeye başlanmıştı.

Oyuna yeni gelecek Avustralya haritasının bugün ortaya çıkan detaylarından söz edecek olursak bir servis istasyonundan kesitlere sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Harita içerisinde yer alan yerleşim yerleri de oldukça şık tasarımlar ile karşımıza çıkacak. Kıtanın unutulmuş yollarına sahip olacak olan yeni haritada adeta incin top oynayacak. Harita üzerinde oteller ve bazı ek binalar da karşımıza çıkacak. Oyuncular bu binalar içerisinde dolaşabilecek ve içerikleri daha yakından görme fırsatı elde edebilecekler. Ayrıca harita üzerinde garaj, otel ve restaurant olmak üzere üç farklı bölüm oyunculara sunulacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol