Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Rainbow Six Siege Yeni Operatörü Ram Tanıtıldı

Rainbow Six Siege, yeni Heavy Metal operatörü Ram'i tanıttı. Yeni sezonun battle pass'i ile gelecek olan karakter, yıkıcı bir drone'a sahip olacak.

Rainbow Six Siege’e Ram isimli yeni bir operatör geliyor ve bildirilenlere göre operatör Koreli olacak. Oyunun 8. yılında 3. sezonun bir parçası olarak gelecek olan Ram, premium battle pass ile veya Renown ve R6 Kredisi harcayarak açılabilir. Ubisoft’un duyurusunda belirtildiği üzere yeni operatör; yok edilebilir zeminleri parçalayan, barikatları aşan ve Defender tuzaklarını bozan BU-GI Auto-Breacher adlı bir drone’a sahip olacak.

Önünde vızıltı bıçakları ve alt tarafında patlayıcı yükleri bulunan drone, gizlilikten ziyade tamamen yıkıma odaklı çalışacak. Yeni karakter elektrikli dikenli telleri görmezden gelerek konuşlandırılabilir ve kalkanlar ile kale barikatlarını yok edebilir. Kurşun geçirmez olmasına rağmen bir bomba veya C4 ile durdurulabilir olacak veya sırtındaki patlayıcılara hedef alınarak saldırılara karşı zayıf hale getirilecek.

Rainbow Six Siege’e Yeni Bir Arcade Modu Geliyor

Rainbow Six Siege

Ram’ın donanımı ayrıca bir MG-E hafif makineli tüfek ve bir R4-C saldırı tüfeği, ikincil seçenekler olarak bir MK1 9 mm tabanca ve bir ITA12S av tüfeği içerecek. ITA12S; bu sezonun parçası olarak gelen ve Ubisoft’un yayılma, hasar, menzil ve kafadan vuruş gibi yönlerinde bir dizi ince ayar yaptığı pompalı tüfek. Bu sezon, Heavy Mettle Operasyonu da mevcut operatörler Grim, Fuze ve Frost’u güncelleyerek cihazlarının çalışma şeklini değiştirecek.

Ayrıca Rainbow Six Siege Arcade’e, her oyuncunun rastgele seçilen aynı silahla başladığı bir Silah Ruleti modu eklenecek ve yeni oyuncuların çok oyunculu maçlara katılabilmeleri için önce tamamlamaları gereken bir dizi yeni eğitim de gelecek. Yeni oyuncular bu eğitimleri tamamlayarak çok oyunculu modda daha bilgili ve dikkatli olabilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.