Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Rainbow Six Siege x WWE İşbirliği Duyuruldu

Rainbow Six Siege kısa bir süre önce iki ikonik süperstarı temel alan özel görünüm paketlerini içeren WWE işbirliğini duyurdu.

Rainbow Six Siege, iki güreş yıldızına dayanan özel kozmetik paketler içeren bir WWE işbirliğini duyurdu. Rekabetçi nişancı oyunu, genellikle silahlar ve Operatörler için NieR Replicant gibi oyunlarla işbirliği yapsa da, WWE gibi bir işbirliğini ilk kez görüyoruz.

Yedi yıl önce piyasaya sürülen yapım, ekiplerin sırayla bomba yerleştirdiği veya etkisiz hale getirdiği ya da her turda bir puan elde etmek için rakiplerini ortadan kaldırdığı 5’e 5 FPS oyunu. Oyunda şu anda toplam 65 oynanabilir Operatör bulunuyor ve her biri oyuncuların üslerini güçlendirmek ve rakip takımı bulmak için kullanabilecekleri kendi benzersiz yardımcı programlarına ve becerilerine sahip.

Rainbow Six Siege’de Undertaker Olabilirsiniz

Rainbow Six Siege x WWE İşbirliği Duyuruldu

Rainbow Six Siege, 12 Ocak’ta The Undertaker’dan esinlenen Blackthorn’s Deadman Bundle ve Thorn’s Becky Lynch Bundle’ı içeren WWE ile işbirliğini açıkladı ve başlattı. Paket, The Undertaker ve Lynch’e benzeyen Operatör görünümlerinin yanı sıra güreşçilerin özel hareketlerinden ve ikonik sloganlarından ilham alan silah tılsımları, silah görünümleri ve sancak arka planları içerecek.

Oyuncular her biri 2160 R6 Kredisi karşılığında Rainbow Six Siege’in oyun içi mağazasından WWE paketlerini satın alabilecek veya 4080 R6 Kredisi karşılığında WWE Rumble Paketi satın alarak iki güreşçiyi birden alabilecek. Bazı oyuncular, son işbirliklerinde oyunun beklenmedik yaklaşımını överken bazıları ise Rainbow Six evreninin “vahşi” olduğuna dikkat çekerek işbirliğine şaşırdı.

WWE, 2022’nin WWE 2K22’si gibi birçok başarılı oyunu ve hatta Tekken 7 gibi süperstarların birbirlerine karşı oynadığı UpUpDownDown adlı özel bir oyun YouTube kanalı olduğu için video oyunlarına yabancı değil. Güreş şirketi ayrıca daha önce diğer popüler şirketlerle işbirliği yaptı. Fall Guys, Fortnite ve King of Fighters gibi oyunlarda daha önce güreşçi içeriklerini gördük.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.