Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Takip Et
6.4

Kullanıcı

Rainbow Six Siege Nihayet Tüm Platformlar Arasında Çapraz Platform Desteği Aldı

Rainbow Six Siege çapraz platform desteği yakında geliyor ve geldiğinde tüm platformlar arasında oyuncular oynayabilecekler.

Çapraz oyun, çok oyunculu oyunlar için giderek daha fazla standart bir özellik haline geldi, ancak Ubisoft bunu Rainbow Six Siege için henüz getirmemişti.

Ubisoft Montreal, bugün Ubisoft Forward E3 vitrini sırasında olduğu gibi, önümüzdeki aylarda nihayet değişecek, büyük bir uyarı olmasına rağmen, çapraz oyun ve çapraz ilerleme Rainbow Six Siege’e geliyor.

Temel olarak, PC ve bulut platformlarındaki (Stadia, Luna) insanlar Xbox ve PlayStation’dakilerin yanı sıra birbirleriyle oynayabilecekler, ancak PC ve konsol oyuncuları hala ayrı odalarda tutulacak. Neyse ki, çapraz ilerleme tüm platformlarda mevcut olacak.

Rainbow Six Siege

PC/bulut çapraz oyunu, Siege 30 Haziran’da Stadia’da başladığında, Xbox/PlayStation çapraz oynaması ise 2022’nin başlarında gelecek.

Beş yıldan uzun bir süre önce piyasaya sürülmesinden bu yana 70 milyondan fazla insan Rainbow Six Siege oynadı ve yakında bu oyuncuların daha fazlası her zamankinden daha fazla birlikte oynayabilecek. 30 Haziran’da Rainbow Six Siege, Stadia’da başlayacak. Bu tarihten itibaren PC, Stadia ve Amazon Luna’daki oyuncular, PC ve bulut tabanlı platformlarda çapraz oyun ve çapraz ilerlemenin başlatılmasıyla birlikte maçlar için sıraya girebilecek ve bu platformlarda birleşik hesap ilerlemesine sahip olacaklar.

Ardından, 2022’nin başlarında, Xbox ve PlayStation platformlarındaki oyuncular, konsollara çapraz oyun geldiğinde ve tüm platformlarda çapraz ilerleme başladığında ekip oluşturabilecek ve karşı karşıya gelebilecek.

Ubisoft ayrıca, Year 6, Season 2’nin bir parçası olarak gelen ve Operation North Star başlıklı yeni Defender Thunderbird için yeni bir animasyon fragmanı yayınladı.

Rainbow Six Siege North Star 14 Haziran’da başlıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol