Rainbow Six Extraction Başlangıç Tarihi Resmi Olarak Belli Oldu

Rainbow Six Extraction resmi çıkış tarihi resmen Ubisoft tarafından duyuruldu.

Rainbow Six Extraction nihayet Ubisoft Forward konferansı sırasında tanıtıldı. Daha önce Rainbow Six Quarantine olarak bilinen oyun, 16 Eylül’de Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Windows PC’de Ubisoft Store ve Stadia için çıkacak.

Rainbow Six Extraction

Ubisoft’un oyun için yayınladığı açıklama bölümüne aşağıdan ulaşabilirsiniz.

“Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction, 1 ila 3 oyunculu, işbirliğine dayalı, taktiksel bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Öngörülemeyen çevreleme bölgelerine saldırılar başlatmak için seçkin Rainbow Six operatörleri ekibini bir araya getirin ve Archæns adlı ölümcül uzaylı tehdidinin ardındaki gizemleri keşfedin. Bilgi, işbirliği ve taktik bir yaklaşım en iyi silahlarınızdır. Bilinmeyen bir düşmanla mücadele ederken bir araya gelin ve her şeyi tehlikeye atın.”

Geliştiriciler hem çapraz oynamayı hem de çapraz kaydetmeyi onayladı ve birçok oyun ve bilgi paylaştı; tüm bunları aşağıdan kontrol edebilirsiniz. Halihazırda Rainbow Six Siege’e sahipseniz ve Rainbow Six Extraction’ı satın aldıysanız, Rainbow Six Siege’de tüm Operatör listesinin ve her iki oyun için de United Front kozmetik paketinin kilidi açılacaktır. Operatörlerin Rainbow Six Extraction’da nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgiyi resmi web sitesinde bulabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol