Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Rainbow Six Siege Grim Sky Operasyonu Hakkında Her Şey

Rainbow Six Siege'in yeni operasyonu ile ilgili bilinmesi gereken her detayı anlattık.

Rainbow Six Siege büyümeye kaldığı yerden devam ediyor. Bir sonraki operasyonu olan Grim Sky, iki yeni operatör ekliyor. Ayrıca eski bir haritayı da yeniden dizayn eden Ubisoft, Grim Sky operasyonu ile bunu oyunculara sunuyor.

Clash, fragmandan da görülebileceği üzere elektroşok özelliği bulunan bir kalkan taşıyor. Savunmacı olan Clash, kalkanı olan ilk savunmacı operatör oluyor. Clash, tam koruma sağlayan kalkanı kullanırken herhangi bir silah kullanamıyor. Clash, kalkanındaki elektroşok özelliğiyle düşmanları yavaşlatabiliyor ve ufak bir hasara da sebep oluyor. Eğer izlemediyseniz aşağıdan Clash’in fragmanını izleyebilirsiniz.

YouTube video

Maverick ise bir saldırıcı operatör. Kendine özel bir şaloması bulunan Maverick, bununla sessiz bir şekilde güçlendirilmiş duvarlar üzerinde delik açabiliyor. Hibana ve Thermite’a bir alternatif olan Maverick, gaz bombalarıyla ve Glaz’ın termal dürbünüyle oldukça yararlı oluyor. Maverick, operatörlerin geçebileceği kadar büyük delikler açamıyor. Eğer izlemediyseniz aşağıdan Maverick’in fragmanını izleyebilirsiniz.

YouTube video

Consulate haritasında ufak değişiklikler ve eklemeler yapıldı. Hereford Base haritası ise tamamen yeniden yapıldı. Baştan yapılan Hereford Base haritasının yeni haliyle eski halini bağdaştırmak oldukça zor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.