Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Rainbow Six Extraction 2022’ye Ertelendi

Yeni tarih olarak Ocak 2022 belirlendi.

Ubisoft, daha önce Eylül ayında çıkacağını duyurduğu takım tabanlı nişancı oyunu Rainbow Six Extraction için kötü bir haber verdi. Oyuncular bir süre daha beklemek zorunda kalacak.

Oyunun yeni çıkış tarihi şimdilik Ocak 2022 olarak belirlendi. Oyun, ilk olarak geçen ay E3 2021 sırasında duyurulduğunda çıkış tarihi olarak 16 Eylül belirtilmişti.

Ubisoft duyuruyu bir blog yazısı aracılığıyla yaptı ve “Bu vizyonu Ocak 2022’de hak ettiği şekilde hayata geçirmek için ek zaman ayırma fırsatını benimsiyoruz. Bunun Rainbow Six Extraction‘ın sürükleyici, oyuncuların daha memnun olmasını sağlayacağından eminiz ve bu yaratmak için yola çıktığımız ve oynamayı arzuladığınız heyecan verici bir deneyim.” İfadelerini kullandı.

Rainbow Six Extraction, Rainbow Six Siege’den 18 karakterin uzaylı bir tehdide karşı karşıya geldiği takım tabanlı bir nişancı oyunudur. Oyuncular, 12 harita aracılığıyla Archaean tehdidine karşı savaşmak, temel hedefleri çıkarmak ve uzaylı düşman dalgalarıyla savaşmak için her karakterin benzersiz cihazlarını ve silahlarını kullanabilir.

Rainbow Six Extraction

Ubisoft oyunu ilk duyurduğu açıklamayı yaptığında çapraz platformda oynama ve kaydetme desteği vereceğini duyurarak büyük bir beklenti yaratmıştı ama yaklaşık 3 aylık gecikme fanları biraz üzecek gibi duruyor. Bakalım 2022’ye sarkan oyun için beklediğimize değecek mi ?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.