Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Raid Shadow Legends’ten WWE İşbirliği (Ücretsiz Karakter Fırsatı)

Raid Shadow Legends, oyunculara giriş bonusu olarak WWE SmackDown şampiyonu Ronda Rousey'i veriyor!

Raid Shadow Legends oynarken hiç ünlü WWE güreşçisi, SmackDown şampiyonu Ronda Rousey olarak oynamayı hayal ettiniz mi? İyi haber şu ki artık bunu yapabilirsiniz, çünkü ünlü güreş yıldızı kilidi açılabilir bir şampiyon olarak oyuna eklendi.

Peki Ronda Rousey’i nasıl elde ediyoruz? Güreş hayranları, uygulama içi satın alımların cazibesine kapılmak zorunda kalmayacaklarını duymaktan memnun olacaklar. Karakteri kullanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken ücretsiz MMO’ya 20 Şubat 2023’ten önce giriş yapmak, en az yedi gün oynamak ve ardından giriş bonusu olarak size otomatik olarak hediye edilecek.

Raid Shadow Legends’te Ronda Rousey Ücretsiz!

Raid Shadow Legends

Ronda Rousey’nin Raid Shadow Legends’a eklenmesiyle ilgili özellikle ilginç olan şey, onun oyuna eklenen ilk ‘işbirliği’ karakteri olması. En iyi ücretsiz PC oyunları, sevilen ünlüleri ve karakterleri her zaman kilidi açılabilir olarak eklerken, Raid bunun yerine ilhamlarını diğer kreasyonlardan alan yeni karakterler yaratma yoluna gitti.

Bu tek seferlik bir durum mu olacak? Yoksa birçoğunun ilki mi olacak? Belki bir sonraki işbirliğinde ünlü aktör Richard Thomas’ı eklerler? Ya da belki Minecraft’ın Steve’i gibi sevilen bir kurgusal karakter eklerler? Her iki durumda da, bundan sonra ne yapacaklarını görmek için sabırsızlanıyoruz.

Ronda’nın kilidini açabilmek ve çeşitli ilk oynama fırsatlarından yararlanmak için Türkçe dil desteğine sahip olan oynaması ücretsiz mobil MMOFPS oyunu Raid Shadow Legends’ı hemen indirebilirsiniz!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.