Rage 2’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Rage 2, 14 Mayıs 2019'da yayınlanacak.

Bethesda’nın yeni bir oyunu olarak bu yıl adından sıkça söz ettiren Rage 2 dün The Game Awards’da oyuncuların karşısına çıktı.

Avalanche Studios ve İd Software iş birliği ile geliştirilen Rage 2 ünlü yayıncı Bethesda tarafından yayınlanacak. Dün Los Angeles’ta düzenlenen The Game Awards(Oyun Ödülleri) gecesinde oyunculara yeni bir trailer eşliğinde sunulan Rage 2 adeta iştahları kabarttı. Bethesda tarafından yapılan açıklamanın ardından yayınlanan trailer izleyenlerden tam puanl aldı. Oyunun çıkış tarihini de açıklayan Bethesda nihayet bu konuda son noktayı koymuş oldu.

Oyun ödülleri gecesinde yapılan açıklamaya göre Rage 2, 14 Mayıs 2019’da PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu oyuncularına sunulacak. Tek oyunculu olarak oynanacağı ifade edilen yapımda geçmiş serilere nazaran daha gelişmiş içerikler ve daha zengin bir yapı karşımıza çıkacak. Hareketli ve tempolu yapısı ile aksiyon severlere eşsiz bir deneyim yaşatacak olan yapım oynanış mekanikleri ile adeta hafızalara kazınacak.

Oyuncular farklı araçları, farklı silahları ve farklı savaş bölgelerini deneyimleyebilecek, sürekli yeni içerikler ile karşılaşacaklar.

Rage 2, 14 Mayıs 2019’da konsol ve bilgisayar oyuncuları için yayınlanacak.

Yayınlanan tariler’ı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol