Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Quake Champions Karakteri Slash Tanıtıldı

Quake Cahmpions'ın karakterleri bir bir tanıtılmaya devam ediyor. Bugünkü konumuz, Slash.

Quake Chamions‘ın karakterleri birer birer tanıtılmaya devam ediyor. Quake 3’ten esinlenilerek yaratılan ve aynı isimleri taşıyan karakterlerin her biri kendine has özellikler barındırıyor. Kısa süre önce tanıtım videosu paylaşılan Slash, Quake Champions’ın kadın karakterlerinden. Eski tip patenler kullanan Slash, oldukça hızlı bir oyun deneyimi sunacak.

quake slash

Kısa süre önce tanıtılan Anarki’nin kadın hali gibi görünen Slash, Glam Rock ve Punk arası bir tarza sahip. Küfürbaz ve oldukça başına buyruk bir karakter olarak tasarlanmış Slash, hızlı ve dinamik bir oynanışa sahip. Dövmeleri, sert aksesuarları ve kısa saçlarıyla ikonik bir kadın karakter gibi duruyor. Kendine has hınzır haliyle, çoğu oyuncunun favorisi olacağını düşünüyoruz.

id Software tarafından geliştirilen oyun, Bethesda tarafından yayınlanacak. https://quake.bethesda.net/en adresine giderek, hem yakın zamanda gerçekleşecek kapalı beta sürecine kayıt olabilir hem de oyuna dair detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Her yeni karakter tanıtım videosuyla oyun için duyulan heyecanın körüklendiğini söyleyelim. Eski sert FPS oyunlarını özleyenler Quake Champions’ı kaçırmasın.

Slash için yayınlanmış tanıtım videosuna aşağıdaki ekrandan ulaşabilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.