PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.1

Kullanıcı


PUBG’nin Yeni Güncellemesi Yeni Loot Box’lar Getiriyor!

PUBG'nin PC güncellemesi ile oyuna iki yeni yağma kasası eklenirken hileli oyunculara karşı önlemlerde alınmaya devam ediyor.

Günümüzde 30 milyon satış rakamlarını devirerek sık sık rekorlara imza atan PUBG, Steam’de 3.5 milyon çevrimiçi oyuncu sayısıyla sık sık gündeme geldi. Bugün gelen haberler ile oyunun yeni güncellemesi ile yeni Loot Box’ların geldiğini öğrendik.

Loot Box tabirinin son haftalarda sıklıkla duyar olduk. Binlerce farklı oyunda Loot Box bulunuyor. Ama bu durumdan en çok zarar göre Electronic Arts oldu. Oyun komisyonlarının Loot Box’ları kumar olarak kabul etmesinden tam bir ay geçti. Bu süre zarfında da EA, hisse senetlerinde 3 milyon dolar düşüşe geçmişti. Bugün gelen bilgiler ile Bluehole’ün ünlü oyunu PUBG’ye yeni Loot Box’ların eklendiğini ve hile konusunda da daha katı yöntemler ele alındığını öğrendik. Tabii bu Loot Box ve hile koruması şuanda PC için duyuruldu.

Oyuna eklenen Loot Box ve yeni hile koruması şuanda test sunucularında test ediliyor. Oyunun istikrara kavuşturmak için adımlar üzerine adımlar atan PUBG Corp, oyunun PC platformundaki son güncellemesi ile iki yeni Loot Box’sın oyuna eklendiğini duyurdu. Desperado ve Biker isimli kozmetik ürünlerini içeren yeni yağma kasaları oyuna eklendi. Oyunun yeni çöl haritasına da yeni nesnelerin eklendiği bilgisi verildi. Güncelleme test sunucularında test ediliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol