PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7

Kullanıcı

PUBG’nin PC Sürümüne Yeni Bir Güncelleme Geliyor!

PUBG’nin yeni güncellemesi test sunucularında yer alıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

İlk olarak 2017’de bilgisayar platformu oyuncularına sunulan PlayerUnknown’s Battlegrounds daha erken erişim aşamasındayken milyonlara ulaşmıştı. Sayısız güncelleme alarak oyunculara gerçekçi bir deneyim sunan yapım, test sunucularına yeni bir güncelleme daha ekledi.

blank

PUBG’nin geliştiricisi olan BlueHole oyunu daha adil bir yapıya kavuşturmak için aralıksız çalışmaya devam ediyor. Geliştirici ekip oyunun sıradaki güncellemesini dün gece test sunucularında oyunculara sundu. Şuan oynanabilir olan yama henüz lansmana çıkmazken ne zaman çıkacağı konusunda herhangi bir bilgi yer almıyor.

Altchar’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre test sunucularında yer alan güncelleme oyun içerisinde yer alan Vikendi haritası üzerinde bazı değişiklikler yapıyormuş. Dengeleme bazlı olarak geliştirilen güncelleme mevcut olan harita üzerinde silahları, eşyaları ve diğer içerikleri daha cazip bir hale getirecekmiş. Daha doğrusu geliştirilen yamanın amacı Vikendi haritasını oyuncular için daha cazip bir hale getirmekmiş.

Yama ile haritadaki oynanışta iyileştiriliyormuş. Belirtilen değişiklikler ve iyileştirmeler oyunculardan gelen geri bildirimlere göre düzenlenmiş. Vikendi haritasında mavi alanın bekleme süresi biraz daha kısaltılırken çeşitli oyun deneyimlerini desteklemek için bazı değişiklikler de yapıldı. Vikendi’deki araçlara gelecek olursak şuan  test sunucularında yer alan güncelleme ile bu haritadaki araç sayısı da artıyor. Oyuncular artık daha hızlı bir şekilde daha fazla araca erişebilecekler. Ayrıca silah bulma oranı da artırıldı. Oyuncular keskin nişancı tüfeklerini 7 kat daha fazla bulacaklar.

Güncellemenin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol