PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.2

Kullanıcı

PUBG’de Küçük Çaplı Değişiklikler Yapılıyor!

PlayerUnknown's Battlegrounds'un mavi alanı artık daha yavaş olacak.

Yayınlandığı günden bu yana adeta tutkuyla oynanan PlayerUnknown’s Battlegrounds aldığı güncellemeler ile de daha iyi bir oynanış tarzına kavuşuyor.

Yayınlandığı günden günümüze kadar sayısız güncelleme alarak milyonlarca oyuncuya ulaşan yapım bugün yeni bir gelişme ile gündeme geldi. PUBG oyuncularının bildiği üzere oyun içerisinde binalara giriyor ve silah arayışına giriyoruz. Ancak evlerin çoğunda silah ve cephane yerine t-shirt, pantolon ve gömlek gibi giyilebilir nesneler buluyoruz. Zaten oyuna düzeli giriş yaptığımızda bu nesnelere kolayca erişebiliyor ve karakterimizi giydirebiliyoruz. Bu durumdan isyan eden oyuncuların sesini duyan PUBG Corp, yeni güncelleme ile oyun içerisindeki giyilebilir nesneleri azalttığını duyurdu.

Oyunun yeni yaması yine sunucularındaki yerini aldı. Güncelleme ile oyun içi giyimlerin çoğu kaldırılırken, mavi alanın ilerlemesinde de yavaşlama yapıldı. Mavi alana koşarak yetişemeyişimiz oldukça sinir bozucuydu. Bu durumu da göz ardı etmeyen geliştirici ekip, mavi alanın ilerlemesini biraz daha yavaşlattı. Tabii bu güncellemenin mobil platforma ne zaman geleceğini bilmiyoruz. Oyun mobil platformda en son iki hafta güncellenmişti. Güncelleme ile oyun içerisindeki daralma çemberleri de birbirlerine göre farklı hızlara ve farklı hasar oranlarına sahip olacak. Kısacası, eğer çemberin dışındaysanız her bir daralmada daha fazla hasar oranı alacaksınız.

Oyun içerisinde uçaktan atlamadan önce güvenli bölge 30 saniye boyunca oyunculara gösterilecek. Özellikler Miramar haritasında oyuncular uçaktan güvenli alanı görebilecek ve ona göre iniş yapabilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol