Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG Yeni Bir İntihar Olayı İle Gündeme Geldi!

PUBG Mobile oynayan genç kız annesi ile tartıştı, intihar etti.

Milyonlarca oyuncu tarafından oynanan PUBG birbirinden farklı platformlarda geniş kitlelere ulaşmaya devam ederken yeni bir intihar vakası ile gündeme geldi. PUBG Mobile oynayan bir genç kız kendini asarak intihar etti.

PUBG Yeni Bir İntihar Olayı İle Gündeme Geldi 2

Battle royale modu her geçen gün dünyayı etkisiz altına almaya devam ederken bu alanın en iyi temsilcilerinden bir tanesi olan PUBG Mobile’ın da popülerliği artmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl çeşitli intihar haberleri ile gündeme gelen oyun yeni bir vaka ile yine gündeme bomba gibi düştü.

Bugün gelen haberlere göre Hindistan’ın birinci bölgesi olan Thiruvottiyur’da annesi ile yaşayan 18 yaşındaki genç kız Vidyasree sabahları kalkar kalmaz PUBG Mobile oynuyormuş. Annesi bu durum karşısında kızına sürekli kızıyor ve kitap okumadığı için azarlıyormuş. Annesi dışarı çıktından sonra kendini asan Vidyasree hayatına son vermiş.

Defalarce kez zila basan anne, kapının açılmamasından şüphelenmiş ve kapıyı kırdırmış. Kızının cansız bedenini gören anne verdiği ifade de kızının sürekli PUBG Mobile oynadığını ifade etmiş.

Habere göre polis konuyla ilgili araştırma yapıyormuş. İntihar sebebi PUBG Mobile mı yoksa başka bir şey mi henüz netlik kazanmamış.

Hazırlayacağınız üzere 2019’un Şubat ayında da yeni bir intihar olayı gündeme gelmişti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.