Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG BATTLEGROUNDS Survivor Pass: Galaxy Squad İncelemesi

Krafton, sevilen battle royale oyunu PUBG BATTLEGROUNDS için yeni Survivor Pass'i yayınladı. 17.2 Güncellemesi ile oyunculara sunulan Galaxy Squad, etkileyici kozmetiklerle birlikte geliyor.

Yeni Survivor Pass Galaxy Squad, PUBG‘de daha önce hiç görülmemiş kozmetiklerle size kozmik alemden yepyeni ve heyecan verici görünümler getiriyor. Ayrıca görevleri tamamlayarak yeni bilim kurgu temalı kozmetiklerin ve eşyaların kilidini açma şansınız da var. Galaxy Squad Silah Paketi 990 G-Coin karşılığında satın alınabiliyor. Fakat buna sahip olduktan sonra yeni PUBG Survivor Pass‘i içeren diğer paketleri satın alamazsınız.

56 gün, diğer bir deyişle 8 hafta boyunca devam edecek olan Galaxy Squad, günlük 168 ve haftalık 4 görev içeriyor. Ek ödüller için tamamlayabileceğiniz zorlukların sayısı ise 6. Görevler tüm oyuncular için her zaman açık. Yani herhangi bir şey yapmanıza gerek yok kalmadan, görevler otomatik olarak başlayacak. Tüm görevler tamamlandığında görev listesi de kaldırılacak.

survivor pass galaxy squad

Bir maçta 1 dakika hayatta kaldığınızda 20 deneyim puanı kazanıyorsunuz. Günde maksimum kazanabileceğiniz deneyim puanı ise 9600. Bu da 480 dakika veya 8 saat oyuna tekabül ediyor. Ufak bir hatırlatma: Oyun başına deneyim ve görevlerin ilerlemesi yalnızca maçta 3 dakikadan sonra hayatta kalırsanız sayılıyor.

Haftalık ve günlük tüm görevleri (ekstra günlük görevler yok) yapmanız ve her gün 3 saat oynamanız takdirde 70 LVL Survivor Pass’e kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ya da hafta sonları günlük ekstra görevleri tamamlayabilir, böylece hafta içinde daha az oynayabilir ve yine de tüm ödülleri alabilirsiniz.

pubg survivor pass

Ek olarak günde 8 saat oynarsanız ve tüm görevleri (her gün Ekstra Günlük Görevler dahil) yaparsanız, maksimum Survivor Pass seviyesi olan 133 Level’ı görme şansınız da var. Bonus ödüller Premium Pass’e yükselten ve 50. seviyeye ulaşan oyuncular içindir. Peki, yeni PUBG Survivor Pass Galaxy Squad‘daki zorluklar neler? Tablo şöyle:

Survivor Pass Galaxy Squad Zorluklar

 1. 1 öldürme alıp ilk 5’e girin.
 2. 20 veya daha az oyuncu hasar almadan kadar hayatta kalın.
 3. Kafadan vuruşla 2 düşman öldür ve ilk 5’e gir – bir oyunda 2 kez.
 4. 15 veya daha az oyuncu varken DMR ile 2 öldürme alın.
 5. 8 veya daha az oyuncu varken 3 sis bombası kullanın – bir oyunda 2 kez.
 6. 1 öldürme alın ve bir tavuk yemeği kazanın – bir oyunda.
pubg survivor pass galaxy squad

1. Hafta Görevleri

 1. Hayatta Kalma Uzmanı (5000 PASS XP) – 15 dakika hayatta kalın.
 2. Teleskop Merceği (6500 PASS XP) – SNT veya KNT ile toplam 7 düşman öldürün.
 3. Sadık Yoldaş (6500 PASS XP) – Düşen 3 takım arkadaşınızı kaldırın.
 4. Donmuş Çorba Parası (8000 PASS XP) – Çorba parası kazanın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.