Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG Battlegrounds 17.2 Güncellemesi Tüm Platformlarda Çıktı

Krafton, oyuna önemli yenilikler getiren PUBG Battlegrounds 17.2 güncellemesini tüm platformlar için yayınladı.

11 Mayıs’ta PC’de çıkış yapan PUBG Battlegrounds 17.2 güncellemesi, bugün itibarıyla konsollar için de sunuldu. Oyuncular, Antrenman Modunda yeni 1v1 Arena ile takımlarında kimin en iyi olduğunu belirleyecekler. Yama ayrıca bazı silahlar ve ekipmanlara önemli denge değişiklikleri de getiriyor.

Oynaması ücretsiz modele geçmesinden bu yana büyük bir ilgi gören PUBG Battlegrounds, düzenli olarak aldığı güncellemeler sayesinde oyun içeriğini taze tutmayı ve oyunculara yeni heyecanlar yaşatmayı başarıyor. Güncelleme 17.2 ile sunulan Antrenman Modunda 1v1 Arena, son dönemdeki en büyük yenilikler arasında yer alıyor.

Antrenman Modunda 1v1 Arena Yayınlandı

pubg battlegrounds 17.2 güncelleme

Oyuncular rakip bir oyuncuyla 1v1 rauntlardan geçebilirler veya yoğun tempolu savaşları izleyerek takımın gerçekten en iyisinin kim olduğunu görebilirler. Her türlü savaş pratiğini deneyebilecek olan oyuncular, bu sayede yeteneklerini geliştirme şansı yakalayabilecek. PUBG Battlegrounds 17.2‘deki bir diğer değişiklik ise gözcü dürbünü güncellemesi oldu.

Gözcü dürbünü ile otomatik olarak düşmanları işaretleyip takip etme özellikleri, fazla güçlü performans göstermeye devam ederek oyuncularımızın deneyimlerinin tadını çıkartmalarındansa daha fazla stres yapmalarına yol açıyordu. Bu nedenle düşman tespit menzili 1000m’den 600m’ye düşürüldü ve beyaz pasif işaret, yakın bakış modunda otomatik olarak belirmeyecek.

PUBG Battlegrounds 17.2 Gözcü Dürbününe El Atıyor

pubg battlegrounds 17.2

Son olarak, 56mm SNT’lerde, MK12 ve Mini14’te değişiklikler sunan PUBG güncellemesi, oyuncuların geri bildirimleri ışığında bazı dengelemeler yaptı. Her üç silahın da geri tepme sıfırlanma hızı değeri iyileştirilirken, Mini14’ün hasarı da 47’den 48’e yükseltildi. Ayrıca havan topu da Haven hariç artık tüm haritalarda mevcut olacak. PUBG Battlegrounds 17.2 yama notlarının tamamına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.