PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

6.9

Kullanıcı

PUBG, Steam’de Kısa Bir Süreliğine Ücretsiz Oldu

PUBG kısa bir süreliğine ücretsiz oldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Dünyanın en çok oynanan Battle Royale oyunlarından biri olan PUBG Steam’de kısa bir süreliğine ücretsiz oldu. Bugünden itibaren haftasonu dahil olmak üzere 3 gün boyunca ücretsiz olan oyunu istediğiniz gibi oynayabilir ve daha sonra devam etmek isterseniz %50 indirimli olarak 43.50 TL’ye satın alabilirsiniz.

Battle Royale oyunları arasında en çok oynanan oyunlardan biri olan PUBG, haftasonuna özel 3 günlüğüne özel olarak ücretsiz oynanabilir oldu. Son yayınlanan güncellemeleriyle birlikte oyun içeriğini güncellemeye devam eden PUBG Corp. yeni oyuncuları oyuna çekebilmek adına ücretsiz hafta sonu indirimleri düzenlemeye devam ediyor. Eğer oyunu sever ve ücretsiz haftasonu fırsatının bitiminin ardından devam etmek isterseniz 8 Haziran’a kadar süren yüzde 50’lik indirimden faydalanabilir ve oyunu 43.50 TL’lik fiyat etiketiyle satın alabilirsiniz.

Yeni gelen Vikendi güncellemesini denemek isterseniz PUBG oynamanın tam zamanı, ister tek başınıza ister arkadaşlarınız ile birlikte haftasonu boyunca oynayabilirsiniz. Battle Royale oyunu oynamak istemezseniz 4 – 11 Haziran 2020 tarihleri arasında Epic Games tarafından ücretsiz olarak dağıtılan Overcooked oyununu deneyebilirsiniz. Epic Games’in sitesine gidip oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol