PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7

Kullanıcı

PUBG Silah Rehberi: En İyi PUBG Silahları

PUBG'deki silahları tüm yönleriyle inceliyoruz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

En iyi PUBG silahları hangileri? Ağaçların arkasında saklanmak ve son hayatta kalan kişiler arasında olduğunuzda elinizde kötü bir silahla yakalanmak hiç de iyi bir strateji değil. Bu yüzden de PUBG’deki silahları inceliyoruz.

blank

PUBG Sanhok Silahları

QBZ95: Sanhok’ta SCAR-L bulmakta zorluk mu çekiyorsunuz? Yeni haritada Çin yapımı QBZ95 yer alıyor ve modern bir taarruz tüfeği. SCAR-L gibi bu silah da 5.56mm mermi kullanıyor ve atış başına 43 hasar veriyor, 30 mermi alıyor. SCAR’dan farkı ise yeniden doldurma süresinin uzun olması.

QBU: Belki çok fazla hasar vermese de hızlı atış gücü ve bipod özelliğiyle avantajlı silahlardan birisi. Özellikle uzak mesafelerde yere çöküp kullanmak işinizi kolaylaştırıyor. Silaha muzzle, sight ve şarjör eklentileri de yapabiliyorsunuz.

blank

PUBG Miramar Silahları

Win94: PUBG silahları arasında antika silahlar bulmak pek de kolay değil ve Win94 de bunlardan birisi. Üzerine eklenti yapma şansınız yok fakat ortalama üstü hasar veriyor. Dürbünü olmadığı için atış mesafesi de daha kısa fakat düşmanı birkaç mermiyle indirebiliyorsunuz.

blank

Sawed-off: Eski tip bir pompalı tüfek olan bu silah yakın mesafe çatışmaları için ideal çünkü uzağı vurma şansınız neredeyse yok. Fakat özellikle köşeleri dönerken daha iyi bir silah bulmanız da mümkün değil.

R45: Miramar’a özel bu altıpatlar silah yanınızda taşımak için oldukça başarılı.

PUBG Assault Tüfekleri

MK47 Mutant: Hem tekli, hem de üçlü atış yapabilen MK47 taarruz tüfeği AKM ile aynı hasarı veriyor ve orta mesafelerde ölümcül olabiliyor.

Beryl M762: Bu modern Polonya yapımı taarruz tüfeği AKM’ye göre daha stabil ve esnek çalışıyor. AKM’nin aksine geri tepme eklentileri de takabiliyorsunuz ve daha rahat ateş ediyorsunuz.

AKM: 7.62 çapında mermiler kullanan AKM tam otomatik bir taarruz tüfeği ve kullanması zor olsa da, zırhlı hedefleri 5 mermiyle öldürebiliyor.

AUG A3: Sadece havadan düşen sandıklardan çıkan AUG A3 silahını elde etmek zor fakat orta mesafede en etkili silahlardan birisi. Aynı zamanda üstüne de hemen hemen her şeyi eklemek mümkün.

blank

Groza: Yine sadece havadan düşen sandıklardan bulunan bir taarruz tüfeği. Saniye başına verdiği hasar çok yüksek ve dakikada 750 atış yapabilecek kadar da hızlı.

M16A4: Bu Amerikan tüfeği ortalama üstü hasar, düşük geri tepme ve bolca eklenti seçeneği sunuyor. Tüm bunlar da M16A4’ü en iyi taarruz tüfekleri arasına sokuyor.

SCAR-L: Diğer taarruz tüfeklerine göre düşük hasara sahip olas da, tekli atışta oldukça başarılı. Aynı zamanda pek çok eklentiye de müsait.

PUBG Sniper Tüfekleri

AWM: Oyundaki en iyi keskin nişancı tüfeği diyebiliriz ve oldukça zor bulunuyor. Fakat pompalı tüfekler hariç tek atışta öldürebilen tek silah da kendisi. Zırhlı rakiplere ise 2 mermi yeterli oluyor.

Karabiner 98 Kurz: Eski bir Alman tüfeği olan Kar98 de PUBG’de kendine yer buluyor ve düşük ateş hızına rağmen oldukça yüksek hasarlar veriyor.

blank

M24: Bu tüfek Karabiner 98’den daha iyi fakat AWM kadar da iyi değil. Bolt-action türündeki silah sadece havadan gelen sandıklardan çıkıyor.

PUBG Submachine Tüfekler

Micro Uzi: 9MM çapındaki bu silah ‘spray’ yapmayı sevenler için ideal. Az hasar veriyor ve özellikle oyun başında etkili çünkü zırhı olmayan düşmanları kolaylıkla öldürebiliyorsunuz.

Tommy Gun: Klasik bir mafya silahı olan Tommy Gun, PUBG’deki en güçlü submachine tüfekler arasında yer alıyor fakat eklenti yapamıyorsunuz.

blank

Vector: Bu silah az mermi alıyor fakat yakın mesafeli çatışmalarda ölümcül olabiliyor. Hasarı orta seviye ve bir şarjörü çok kısa süre içinde boşaltıyor.

UMP9: PUBG’nin en yaygın silahlarından birisi olan UMP9 kısa ve orta mesafelerde etkili.

PUBG Pompalı Tüfekler

S12K: Bu yarı otomatik pompalı tüfeğin menzili düşük olsa da, bir odada rakiplerle sıkıştığınızda kolaylıkla yok etmenizi sağlıyor. Diğer pompalı tüfeklerin aksine eklenti de kabul ediyor.

S686: Bu çifteli pompalı tüfek asla kaçırmayan oyuncular için. Son derece ölümcül fakat nişanınızın iyi olması da şart.

blank

PUBG Tabancalar

P1911: Bu 45’lik Colt tabanca modern tabancalar ve altıpatlarlar arasında bir noktada duruyor. Düşük şarjör kapasitesine ve orta seviye atış hızına sahip. Özellikle raund başlarında etkili.

P92: P18C’ye kıyasla daha yavaş fakat hasarı daha yüksek.

P18C: Düşük hasara sahip olsa da şarjör kapasitesi yüksek ve kategorinin en hızlı atış yapan silahı.

blank

6 Yorum

 1. blank

  arbalet nerde

  Yanıtla
 2. blank

  pubg mobile seni çok seviyorum

  Yanıtla
 3. blank

  lan m24 hava airdropdan çıkmıyoki

  Yanıtla
 4. blank

  Eskiden öyleydi

  Yanıtla
 5. blank

  Skar-l nerde

  Yanıtla
 6. blank

  Neden bizon yok yaa

  Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol