Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG, PS4 Pro ve Xbox One X İçin 60FPS Güncellemesi Aldı

PUBG, Xbox One X ve PS4 Pro'daki oyuncuların oyunu 60 FPS oynamasına izin verecek.

Yeni kare hızı seçeneği, bugün erken saatlerde oyunun Test Sunucularında PUBG Sezon 9‘un piyasaya sürülmesiyle birlikte dahil edildi. Oyunun Xbox One X ve PS4 Pro sürümleri için ayarlar menüsünde, bu konsollardaki oyuncuların 60FPS oyun için kare hızına öncelik vermesini sağlayan “Kare Hızı Önceliği” seçeneğini bulacaksınız.

YouTube video

PUBG Corp.‘un blog gönderisinde açıklandığı gibi, kare hızı sonucu oyunun çözünürlüğünü Xbox One X ve PS4 Pro’da 1080p’ye düşürerek elde edilir.

PUBG Corp., kare hızı seçeneğini Xbox One ve PS4 platformlarına getirmeye çalıştıklarını söylese de, özelliğin her iki platform için de kesin konuşamıyorlar.

Bu özellik, esas olarak battle royale oyununun ilk dinamik haritasını tanıtan PUBG Sezon 9 ile birlikte geliyor. Güney Amerika merkezli Paramo haritası oyundan oyuna farklı olacak: bir durumda, örneğin, erimiş lav nehirleri harita üzerinde konumlandırılan volkandan aşağı inebilir. En deneyimli PUBG oyuncuları için bile heyecanı dorukta tutmanın güzel bir yolu.

Ayrıca yeni oyun modu geldi: Dereceli Solo Sırası. Bu mod, sert oyuncuların sıralı liderlik tablolarında tırmanmak için yalnızca kendilerine güvenebilecekleri bir mod. Takım olarak dereceli oynamak istemeyen oyunculara özel olarak getirildi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.