PUBG NEW STATE

Takip Et
8.1

Kullanıcı

PUBG NEW STATE Kayıt Ol

PUBG NEW STATE kayıt ol sayfamıza hoş geldiniz. Klasik battle royale deneyimine fütüristik bir bakış açısı kazandıran oyun,  anarşinin hüküm sürdüğü 2051 yılında geçiyor. Global Illumination teknolojisi  sayesinde ultra gerçekçi grafikler sunan NEW STATE, PUBG’ye göre daha farklı silahlar, haritalar ve karakterler barındırıyor.

Oynaması ücretsiz battle royale oyunu, maksimum 100 oyuncu ile başlıyor.  Uçaktan atlayarak haritanın bir konumuna iniş yapıyorsunuz. Düşmanlarınız tarafından öldürülmemek için hızlı bir şekilde ekipman ve silah bulmanız gerekiyor. Oyuna dair daha kapsamlı bilgi almak ve görüşlerimizi okumak için PUBG NEW STATE incelememiz göz atabilirsiniz. 

PUBG NEW STATE kayıt yaptırmanız halinde pişman olmayacağınız oyunlardan. Ayrıca oyunda hesap açma işlemi de son derece basit. PUBG NEW STATE’i giriş yapmadan misafir olarak oynayabilirsiniz. Bununla birlikte oyun silinirse veya cihazınızı değiştirirseniz, tüm misafir hesabı bilgilerinin kaybolacağı konusunda sizi uyaralım. İlerlemenizi kaybetmemek için oynamadan önce hesabınızı oluşturmanızı tavsiye ederiz. 

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol