PUBG: NEW STATE Lore Sinematik Videosu Troi’nin Düşüşü Yayınlandı

Krafton, PUBG: NEW STATE’in 2050 yılındaki olayları ile doğrudan bağlantılı olan "Troi’nin Düşüşü" adlı Lore sinematik videosunu yayınlandı.

Krafton, PUBG evrenini genişletmeye devam ediyor. Güney Kore merkezli video oyun devi, PUBG NEW STATE’in 2050 yılındaki olayları ile doğrudan bağlantılı olan Troi’nin Düşüşü’nü yayınladı.

Hayatta kalma teması ve ortak bir zaman çizelgesi ile bir araya getirilen ve PUBG Evreninde geçen anlatı odaklı içeriğin son parçası olan Troi’nin Düşüşü, günümüzden 30 yıl sonrasında, PUBG Evreni merkezli kurgusal bir şehir olan Troi’nin çöküşünden altı saat öncesinde geçiyor.

Troi’nin Düşüşü, PUBG NEW STATE ile Aynı Evrende Geçiyor

PUBG NEW STATE Troi'nin Düşüşü

İzleyiciler, şehirdeki çatışan farklı gruplar hakkında bilgi edinecekler, Altın Maske’nin gizemlerini detaylıca inceleyecekler ve oyuncuların PUBG NEW STATE’te deneyimleyebilecekleri şehrin zarar görmüş bir savaş alanına nasıl dönüştüğünü öğrenecekler.

PUBG Studios tarafından geliştirilen PUBG NEW STATE, 2021’de Android ve iOS‘te oynaması ücretsiz bir deneyim olarak piyasaya sürülecek. İkinci Alfa testini geçtiğimiz günlerde tamamlayan oyun, fütüristik dünyası ve ultra gerçekçi grafikleri ile klasik battle royale deneyimine farklı bir yorum getiriyor.

Yakın zamanda Google Play’de 32 milyon ön kaydı aşan NEW STATE hakkında daha fazla bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz. PUBG evreninde geçen ve Ice Nine Kills ile ortaklaşa üretilen müziklerin yer aldığı Lore sinematik videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol