Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG New State En İyi Silahlar Listesi

PUBG: New State çıktı ve birçok insan oyuna bayıldı. Açık dünya battle royale oyunda birçok silah mevcut ve biz en iyilerini sizler için sıraladık.

PUBG New State en iyi silahlar hangileri diyorsanız, doğru yere geldiniz. Fütüristik tarzdaki çok oyunculu oyun, 11 Kasım 2021’de mobil cihazlara özel olarak piyasaya sürüldü. Seriye yeni bir soluk getiren yapım, oyuncular tarafından fazlasıyla olumlu karşılandı.

PlayerUnknown’s Battlegrounds: New State, orijinal PUBG’nin yaptığı her şeyi bir adım öteye taşıdı. Çok sayıda geri dönen silaha, yepyeni bir ortama ve neredeyse aynı oynanışa sahip. PUBG New State en iyi silahlar ile oyunda rakiplerinizden bir adım ötede olabilirsiniz.

PUBG New State En İyi Silahlar Hangileri?

10- M24

PUBG New State en iyi silahlar

M24, PUBG: New State‘de kolayca tercih edilen bir keskin nişancı tüfeği ve bunun çeşitli nedenleri var. Bunun bir numaralı nedeni, hedefleri sessizce gözetleme noktalarından uzaklaştırabilmesi. Bu silah, birden fazla eklenti ile birlikte gelir ancak en iyisi, herkesin sessiz bir avcı olmasını sağlayan baskılayıcı.

Bu silahın mükemmel amacı, 88 hasar oranıyla birlikte ölümcül hale gelen düzgün geri tepmesi sayesinde. Bu silahın eklentileri kitaplığı birden fazla dürbün, çeşitli şarjörler ve epeyce namlu yükseltmesinden oluşuyor, istediğiniz gibi dizayn edebilirsiniz.

9- AKM

PUBG New State en iyi silahlar

AKM, 1959’dan geldi, bu yüzden oldukça eski bir silah ancak, eski bir tasarım olması onu daha az güçlü yapmaz. Bu silahın AK-47’nin yerini alması gerekiyordu ve bu listeye bakıldığında neden olduğu açık. AKM, 0.762 mm mühimmat kullanır ve orta menzilli savaşlar için mükemmel bir silah.

Bunu kullanırken, geri tepme ile uğraşmak zorunda kalacaksınız ancak bu silahı birkaç iyi eklenti ile yüksek atış hızına sahip bir canavara dönüştürebilirsiniz. AKM’yi çeşitli susturucuları, şarjörleri ve dürbün eklentilerini kullanarak, farklı mesafelerden kullanmak için esnek bir silah haline getirebilirsiniz.

8- M416

PUBG New State en iyi silahlar

M416‘dan bahsetmeden önce, gerçek hayattaki karşılığı Heckler & Koch HK416’dan bahsetmemiz gerek. Oyunda veya gerçek dünyada, bu silah şu anda mevcut olan en taktik saldırı tüfeklerinden bir tanesi. AKM’den kolay kolay memnun olmayanlar için M416 işini mükemmel yapan bir silah ve PUBG New State en iyi silahlar listesinde olmazsa olmaz.

Bu silahı kullanmanın en büyük faydaları; Kullanım kolaylığı, hafif geri tepme ve genel olarak yüksek atış hızı. Uzun menzil dışında, bu silahı yakın veya orta karşılaşmalarda düşmanları yok etmek için doğru şekilde kullanabilirsiniz M416 beş eklenti ile birlikte gelir; Silaha dürbün, şarjör, stok ve ağızlık ekleyebilirsiniz.

7- Beryl M762

PUBG New State en iyi silahlar

Beryl M762, PUBG’de saldırı tüfeklerinin olabileceği kadar mükemmel. Bu silah söz konusu olduğunda, AKM’nin çok yönlülüğü ile Gorza’nın katıksız atış hızı arasında ölümcül bir karışım. M762’nin gerçek hayatta epeyce çeşidi mevcut ve görünüşe göre en iyisi PUBG New State‘te.

Bu silahı kullanmanın tek dezavantajı, atış hızı düşünüldüğünde anlaşılabilir olan saçma geri tepme. Bununla birlikte, birçok eklenti kullanarak ve orta-uzun menzilli bir kapsam ekleyerek geri tepmeyi en aza indirebilirsiniz. Bu yüksek hasarlı makine, PUBG New State en iyi silahlar listemizin vazgeçilmezlerinden bir tanesi.

6- Grenade Launcher

PUBG New State en iyi silahlar

PUBG’deki her oyuncu bir Grenade Launcher alırsa, tüm oyun birkaç dakika sürmez. Bunun sebebi ise bu silahın gülünç gücü ve araçları alt etme kabiliyeti. Buradaki silah sadece bir silah değil, adeta bir bombardıman aleti. Bu yüzden PUBG New State en iyi silahlar listesinde yer almazsa olmazdı.

Bazı insanlar, bu silahın tek seferlik doğası nedeniyle oyunu biraz Call of Duty gibi yaptığını düşünebilir ancak, insanlar Grenade Launcher gibi bir silahtan başka ne bekliyor? Neyse ki, bu silah diğerleri gibi haritada kolayca bulunamıyor, bu yüzden tamamen durum dengeli.

5- AWM

PUBG New State en iyi silahlar

AWM, AKM’nin uzun zamandır kayıp olan kardeşi gibi görünse de, öyle değil. Bu silah bir saldırı tüfeği olmaktan çok uzak. Arctic Warfare Magnum olarak da bilinen AWM, hedefleri göz açıp kapayıncaya kadar indirebilen, sürgü mekanizmalı ölümcül bir keskin nişancı tüfeği.

Sürgü mekanizmalı bir tüfek olan AWM, tek dezavantajı olan biraz yavaş olması ama bunun dışında oyundaki en ölümcül keskin nişancılardan biri. En iyi zırhları uzak mesafeden tek bir atışta indirebilir. Neyse ki, oyun içi airdropların bir parçası olduğu için herkes bu silahı alamaz.

4- Crossbow

PUBG New State en iyi silahlar

İlk bakışta insanlar Crossbow‘dan ya nefret edecek ya da sevecek. Arası yok. Bunun nedeni, bu silahın PUBG: New State’de kullanılmasının ne kadar zor olduğu ancak bu silahı doğru kullanmayı başaran oyuncular, kısa ve orta menzilli çatışmalarda hemen hemen her defasında tek atışta öldürme yapabilirler.

Bu silah aynı zamanda farklı dürbünler gibi birkaç eklentiyle birlikte gelir, ancak bunlar bu silahın oyun stilini etkilemez. Tek atışta öldürme yeteneği sebebiyle PUBG New State en iyi silahlar listemize dördüncü sıradan girmeyi hak eden bu silah ile rakiplerinize korku salabilirsiniz.

3- Vector

PUBG New State en iyi silahlar

Vector, orijinal PlayerUnknown’s Battlegrounds’dan beri bir klasik ve hala PUBG: New State’de öyle. Bu silah, sayısız kullanım örneğine, hızlı ateş hızına ve büyük bir ek kitaplığına sahip. Şüphesiz PUBG’deki en iyi hafif makineli tüfek ve bunun en büyük nedeni dar durumlardaki güvenilirliği.

Bu silah, yakın dövüşte düşmanları kelimenin tam anlamıyla parçalayabildiğinden tam bir yakın mesafe silahı. Düşmanları arkadan şaşırtmak isteyen camp sevenler için de harika bir hediye. PUBG New State en iyi silahlar listemize üçüncü sıradan kendisini dahil ettik.

2- S12K

PUBG New State en iyi silahlar

Pompalı tüfekleri PUBG’de kullanmak zor olabilir ancak bir kez mükemmelleştirildiklerinde düpedüz aşırı güçlü hale gelirler. Özellikle orta mesafeden insanları kelimenin tam anlamıyla tek atışta anında öldürebilen PUBG New State en iyi silahlar listemizde yer alan S12K tam bir canavar.

S12K’nın sahip olduğu en büyük avantaj, eklenti dostu yapısı ve yarı otomatik tasarımı. Bu pompalı tüfek, T&T modunda kullanılabilecek en iyi silah ve normal battle royale modunda harika bir varlık. Bu silahla bol bol antrenman yapmanızı tavsiye ediyoruz.

1- Groza

PUBG New State en iyi silahlar

Geldik PUBG New State en iyi silahlar listemizin liderine. Dünyanın en kötü oyuncusu bile Gorza ile öldürebilecek. İşte bu kadar basit. Fırtına olarak da bilinen Groza, 1992’de Rusya’da icat edildi ve o zamandan beri kült bir klasik silah oldu. Bu silah tam bir saldırı tüfeği ve çılgın bir atış hızı-hasar oranına sahip.

Groza, sadece gücünden dolayı aşırı güçlü değil aynı zamanda kullanımı da son derece kolay. Bu silahın tek dezavantajı yeniden doldurma hızı olabilir, ama değil. Bunun nedeni, oyuncuların yeniden yüklemeye ihtiyaç duymadan yakın çekim karşılaşmalarını kelimenin tam anlamıyla 1v4 yapabilmeleri.

PUBG New State en iyi silahlar listemizin sonuna geldik. Oyun, 11 Kasım 2021’de piyasaya sürüldü; Android ve iOS‘ta mevcut.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.