PUBG: NEW STATE

Takip Et
5.1

Kullanıcı

PUBG: NEW STATE, 11 Kasım’da Tüm Dünyada Yayınlanıyor!

PUBG evreninin yaratıcısı Krafton tarafından düzenlenen özel medya etkinliğinde PUBG NEW STATE çıkış tarihi açıklandı. Ücretsiz Battle Royale oyunu, 11 Kasım'da piyasaya sürülecek.

PUBG NEW STATE çıkış tarihi nihayet açıklandı. Krafton tarafından yapılan duyuruda, fütüristik unsurlarla bezeli olan yeni battle royale oyununun 11 Kasım tarihinde 200 ülkeden fazla bölgede iOS ve Android cihazlarda yayınlanacağı belirtildi. Böylece aylarda bu yana sorulan PUBG NEW STATE ne zaman çıkacak sorusu cevabını bulmuş oldu.

PC ve konsollarda oynanma rekorları kıran PUBG: BATTLEGROUNDS’un arkasındaki PUBG Studios tarafından geliştirilen PUBG: NEW STATE, 17 farklı dilde ücretsiz oynanabilen yeni nesil mobil bir oyun olarak piyasaya sürülecek.

PUBG NEW STATE Çıkış Tarihi 11 Kasım Olarak Açıklandı

pubg new state çıkış tarihi

2051 yılında geçen oyun, PUBG’den alışık olduğumuz battle royale oyun deneyimini bugüne kadarki en gerçekçi ve teknolojik olarak gelişmiş mobil oyunlardan biri haline getiriyor.

40 milyon erken erişim kaydını geride bırakan NEW STATE’in ikinci alfa testine Turkmmo olarak bizler de katılmıştık. Dilerseniz, oyuna dair ilk izlenimlerimizi paylaştığımız yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

pubg new state ne zaman çikacak

Krafton ayrıca 13 Kasım 2021 Cumartesi günü çevrimiçi bir etkinlik gerçekleştireceğini açıkladı. PUBG: NEW STATE Türkiye resmi YouTube kanalında canlı yayınlanacak olan etkinlikte oyuncular, çekilişlerin tadını çıkaracak ve çeşitli etkinliklere katılarak özel ödüller kazanma şansına sahip olabilecekler.

Haberimizin başında da söylediğimiz gibi PUBG NEW STATE çıkış tarihi 11 Kasım olarak duyuruldu. Oyun, söz konusu tarihte hem Android hem de iOS cihazlardan ücretsiz olarak indirilebilecek.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol