Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG Nations Cup 2023’te Yarışacak Türk Oyuncular Açıklandı

PUBG’nin heyecanla beklenen all-star turnuvası PUBG Nations Cup 2023’te ülkemizi temsil edecek oyuncular açıklandı. Etkinlik, 15-17 Eylül tarihlerinde Güney Kore'nin Seul kentinde düzenlenecek.

PUBG’nin heyecanla beklenen all-star turnuvası PUBG Nations Cup 2023 (PNC 2023)’te ülkemizi temsil edecek Türk oyuncular açıklandı. Daha önceki iki turnuvaya katılan Türkiye, bu yıl da takıma seçilen önemli isimlerle kupanın sahibi olabilmek için mücadele edecek.

Turnuva bu sene, 2019 yılındaki organizasyona da ev sahipliği yapan Güney Kore’nin Seul kentine geri dönüyor. 15-17 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek PNC 2023, toplam 300 bin dolarlık (yaklaşık 8 milyon TL) ödül havuzuna ve ek kitlesel fonlama katkılarına sahip. Üç güne yayılan turnuvada kıran kırana geçecek 18 maç sizleri bekliyor.

Deniz “Apocalyp” Dasci’nin koçluğunda ülkemizi temsil edecek oyuncular şöyle:

  • Berke “Scof1eld” Öztürk – HOWL Esports
  • Bünyamin “CodeMarco” Yalçınkaya – Digital Athletics
  • Yunus Emre “TheMad” Ağaç – HOWL Esports
  • Semih “LAHZA” Şahin – HOWL Esports

PUBG Nations Cup 2023’teki Temsilcilerimiz

PUBG Nations Cup 2023 turnuva

PNC 2022 geçtiğimiz yıl Bangkok, Tayland’da düzenlendi ve İngiltere’nin şampiyonluğunda tamamlandı. Ülkemiz 19 yerleşim ve 48 kill puanı alarak yarışmayı 14. Sırada bitirmişti. Eylül ayındaki turnuva için hazırlıklarını sürdüren tüm oyuncular bu yıl ilk kez yarışmaya katılıyorlar. PNC 2023’e katılacak takımlar ise şöyle: Birleşik Krallık, Danimarka, Almanya, Türkiye, Arjantin, Brezilya, Kanada, Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Hindistan, Tayland, Vietnam, Çin, Taipei Çin, Japonya ve Kore.

PUBG Nations Cup 2023 için bilet satın alma ve turnuva ile ilgili daha fazla ayrıntı ilerleyen günlerde açıklanacak. Turnuva ayrıca resmi PUBG Esports Kanalları aracılığıyla çevrimiçi olarak canlı yayınlanacak. Daha fazla ayrıntı için PUBG Esports resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca PEC: Spring şampiyonu HOWL ile PUBG Global Series 2023 dönüşü gerçekleştirdiğimiz röportajı da okumanızı tavsiye ederiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.