PUBG Mobile’ın Yeni Haritası The Ruins Duyuruldu!

PUBG Mobile yeni sezonunda oyunculara The Ruins adında yeni bir harita sunacak.

Dün yaptığımız haberlerde PUBG Mobile’ın 10’ncu sezonundan söz etmiş ve 9 Kasım’da yeni sezonun yayınlanacağını belirtmiştik. Bugün yeni sezon ile karşımıza çıkacak olan yeni haritanın adı ve içerikleri hakkında bazı detaylar ortaya çıktı.

Milyonlarca oyuncu tarafından oynanan ve her geçen gün kitlesini artırmaya devam eden PUBG Mobile bugün oyuncuları sevindirecek bazı detaylar ile gündeme geldi. Dün yaptığımız haberlerde yeni sezonun yani 10’ncu sezonun 9 Kasım’da Android ve iOS platformu oyuncularına sunulacağından bahsetmiştik.

Bugün gelen bilgilere göre PUBG Mobile’ın 10’ncu sezonu ile oyunculara yeni bir harita sunulacakmış. Bu haritanın adı da ‘The Ruins’ olarak belirlenmiş. PUBG Mobile Hindistan’ın resmi Twitter sayfası üzerinden yapılan paylaşım ile duyurulan yeni harita oyuna gelecek olan 0.15.5 güncellemesinin bir sürprizi olarak karşımıza çıkacak.

Yeni güncellemenin oyunculara çeşitli yenilikler getireceği tahmin edilirken yeni bir harita şuana kadar herhangi bir sızıntı ile gündeme gelmemişti. Şuan için yeni haritanın Takımlı Ölüm Maçı modunda oynanabileceği belirtilirken bu haritanın diğer haritalardan tamamen farklı olacağı ifade ediliyor.

Daha sonraki güncellemeler de The Ruins haritasının diğer modlarda da oynanması bekleniyor. Güncelleme yayınlanınca daha fazla bilgi karşımıza çıkacak.

1 Yorum

  1. 4 sezondan beri oynuyorum ve 4 sezonda sonra her gitikce daha da kütülesiyor

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol