PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

6.9

Kullanıcı

PUBG Mobile’ın Dev Güncellemesi Yayınlandı!

PUBG Mobile yeni içerikler aldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Geçtiğimiz yılın Şubat ayından bu yana milyonlarca oyuncu tarafından oynanan PUBG Mobile dün gece dev bir güncelleme yayınladı. Google Play ve App Store üzerinde yayınlanan güncelleme şuanda indirilebilir durumda.

Hem Android hem de İOS platformunda milyonlarca oyuncu tarafından oynanan PUBG Mobile yeni güncellemesi ile yine oyunculara yeni içerikler sunmaya devam ediyor. Dün gece yeni bir güncelleme alan yapım, güncelleme sürümünü 0.13.0 olarak duyururken yeni içeriklerini de oyuncular ile paylaştı. Güncelleme ile oyun içerisine Evo Alanına Takımlı Ölüm Maçı eklendi. Bilindiği üzere oyuna yeni gelen modlar Evo Alanı içerisinde yer alacaktı.

Tüm oyuncuların ortak kaygısı olarak bilinen hile ve hileciler için önemli adımlar atan Tencent, PUBG Mobile içerisindeki hile tespitini daha hassas bir hale getirdi ve daha fazla geliştirdi. Vikendi haritası içinde bazı iyileştirmeler yapan güncelleme ile oyuncular artık karda ayak izi bırakabilecek ve rakiplerini takip edebilecekler. Godzilla teması ile daha ilgi çekici bir görünüme kavuşan mobil yapım oyunculara yeni popülerlik hediyesi, sıralama ödülleri ve unvanları sunuyor.

Bunlara ek olarak oyun içerisinde bir dizi iyileştirme de yapıldı.

Android platformunda 561 MB dosya boyutuna sahip olan 0.13.0 güncellemesi İOS platformunda da ortalama aynı dosya boyutuna sahip.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol