Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG Mobile’daki En İyi Silahlar ve Özellikleri (2023)

Dünyanın en popüler oyunlarından PUBG Mobile, savaş alanında kullanabileceğiniz çok çeşitli silahlar sunar. Fakat bazıları vardır ki, özellikleriyle diğerlerinden öne çıkar. Bu yazımızda, oyundaki en iyi silahları sizler için seçip listeledik.

PUBG Mobile’daki en iyi silahlar neler? Popüler battle royale, oyuncuların oyun sırasında kullanması için çeşitli silahlar içerir. Bunlar arasında tüfekler, tabancalar, pompalı tüfekler ve diğer ateşli silahlar ile bıçak ve tava gibi yakın dövüş silahları da bulunur. Oyun ayrıca oyuncuların silahlarını kişiselleştirmek ve oyunlarını geliştirmek için kullanabilecekleri dürbünler, susturucular ve genişletilmiş şarjörler gibi çeşitli ekipmanlar ve eklentiler de sunar.

Çoğunlukla her silah sınıfı iyi ve dengeli bir şekilde temsil edilir. Bununla birlikte, PC ve konsol sürümü ile PUBG Mobile’daki silahlar arasında değişen bazı farklılıklar vardır. Geri tepme, hasar oranı ve şarjör boyutu, değişiklik gösteren temel özellik arasında yer alır. Peki, PUBG Mobile’daki en iyi silahlar nelerdir? Eğer battle royale oyununda daha rekabetçi olmak istiyorsanız, sizler için hazırladığımız bu listemizi dikkatlice incelemenizi tavsiye ederiz.

PUBG Mobile’daki En İyi Silahlar

AWM

pubg mobile awm

AWM, çoğu oyun gibi PUBG Mobile‘da da en iyi keskin nişancı tüfeğidir ve tüm silahlar arasında en yüksek hasara sahiptir. Bir AWM, uzman bir nişancının elinde, taktığı kask ne olursa olsun rakibi kafa vuruşuyla kolayca yere serebilir. Buna karşın bazı dezavantajları da vardır. Örneğin; çok fazla ses çıkartır. Bu da, ateş ettiğinizde uzaktan insanların sizi duyabilmesine ve ıskalarsanız bir düşman tarafından fark edilmenize yol açabilir. Ayrıca mermiyi hemen ağza süremediğiniz için bir süre savunmasız kalabilirsiniz.

Groza

groza pubg mobile

Groza, PUBG Mobile’daki en dengeli taarruz tüfeğidir. Atış hızı ve hasar açısından sınıfının en iyilerinden biri olan silah, neredeyse hiç hissedilmeyen iyi bir geri tepme oranına sahiptir. Fakat Groza, yalnızca airdrop’larda bulunur olduğu için son derece nadir bir silahtır. Ayrıca kardeşleri AKM ve M416’nın aksine uzun menzilli savaşlarda da iyi değildir.

M416

M416 pubg

Klasik bir PUBG Mobile silahı ile devam ediyoruz. Tüm oyuncular için en iyi seçeneklerden biri olan M416, düşük geri tepme oranı sayesinde rahatça kullanılabilir. Ayrıca düşmana önemli oranda hasar da verir. Bununla birlikte silahtan en iyi verimi alabilmek için aksesuarlara ihtiyacınız vardır. Bu silahın tek dezavantajı, yakın ve orta menzilli savaşlarla sınırlı olmasıdır. M416’yı uzun mesafede kullanmak, düşük tek atış hasarı nedeniyle sizi dezavantajlı bir duruma sokacaktır.

Vector

pubg mobile en iyi silahlar

Vector, PUBG Mobile’daki en iyi hafif makineli tüfeklerin (SMG) başında gelir. Boyutu ve ağırlığı itibarıyla son derece ergonomiktir ve özellikle oyunun ilk bölümlerinde çok işinize yarayabilir. Yakın menzilde çok iyi olmasını sağlayan yüksek bir atış hızına sahiptir ve çeşitli aksesuarlara uyabilir. Silahı daha ölümcül hale getirmek için bir uzatılmış bir şarjör kullanmanızı öneririm.

SK12

pubg mobile'daki en iyi silahlar

PUBG Mobile’daki en güçlü av tüfeklerinden biri olan SK12, yakın ve orta menzilli çatışmada ideal bir silahtır. Yüksek atış hızı ve pompalı tüfek ölçeğindeki hasarı sayesinde düşmanlarınızı daha kolay öldürmenizi sağlar. Bu sayede oyunun erken aşamalarında bölgeyi daha kolay yağmalayabilirsiniz.

PUBG Mobile’daki en iyi silahlar bu şekilde. Peki, sizin bir favoriniz var mı? Soru, görüş ve önerilerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Yazılar

PUBG Mobile FPS Arttırma Yöntemleri

PUBG 90 FPS Veren Tabletler

PUBG Mobile Random Hesap Listesi (Tamamı Ücretsiz)

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.