PUBG Mobile Sezon 23 (C1S2 M4) Ne Zaman Gelecek? Royale Pass Ödülleri Neler?

Dünyanın en popüler Battle Royale oyunlarından PUBG Mobile, her yeni sezonunda oyunculara farklı heyecan ve deneyimler yaşatmaya devam ediyor. Peki, C1S2 M4 ya da eski tanımlamasıyla 23. sezon ne zaman yayınlanacak?

Bildiğiniz gibi şu anda uzaylı bir bitki türünün istilasını konu olan ‘Direniş’ adındaki PUBG Mobile Cycle 1 Sezon 2 Mount 3 içerisindeyiz. C1S2 M3 Royale Pass’ta çok sayıda çarpıcı Royal Pass ödülü gördük. Fakat mevcut sezonu oynarken, bir sonraki güncellemeler veya sezonun çıkış tarihini ve RP ödüllerini de bilmek isteriz.

Bu yazımızda, PUBG Mobile Sezon 23 (C1S2 M4) Royal Pass ödülleri, yeni sezon çıkış tarihi ve çok daha fazlasıyla karşınızdayız. Sevilen Battle Royale oyunu, PUBG Mobile C1S1 (SS1) olarak da bilinen PUBG Sezon 20‘den bu yana çok değişti. Artık iki aylığına ayrı bir Royal Pass alıyoruz ve bunu maksimum 50 RP seviyesinde tamamlamamız gerekiyor.

PUBG Mobile C1S2

Bu aynı zamanda her ay ayrı olarak RP satın almanız gerektiği anlamına geliyor. Temel Royale Pass fiyatı 360 UC‘dir ve Elite Pass 960 UC harcayarak satın alınabilir. PUBG Mobile Elite Pass’i satın alarak, hemen 12 RP seviyesine atlayabilir, ekstra kozmetik ürünler ve daha fazlasını elde edebilirsiniz.

PUBG Mobile C1S2 M4 Çıkış Tarihi – PUBG Mobile Sezon 23 Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile C1S2 M4 çıkış tarihini henüz tam olarak bilmiyoruz, ancak PUBG Mobile C1S2 M3’ün 17 Eylül’de başladığını biliyoruz. M3 bir ay sürecek ve bundan sonra yeni bir M4 Royal Pass göreceğiz. Beklentilere göre 17 Ekim veya bir kaç gün sonrasında PUBG Mobile Sezon 23 yayınlanabilir. Kesin çıkış tarihini öğrenir öğrenmez sizi bilgilendireceğiz.

PUBG Mobile Sezon 23 Royale Pass Ödülleri

Merak edilen PUBG Mobile Sezon 23 Royal Pass ödülleri için çok sayıda sızıntı geliyor. Hemen aşağıda, yeni sezonda olması beklenen Royale Pass Mount 4 ödüllerini göreceksiniz.

RP Seviye 1Chrono Cyborg AKM

PUBG Mobile Sezon 23 Royale Pass

RP Seviye 1 – Chrono Cyborg Outfit

Chrono Cyborg Outfit PUBG Mobile C1S2 M4

RP Seviye 5Chrono Cyborg Headgear

RP Seviye 10 – Chrono Cyborg Helmet

PUBG Mobile 23. sezon

RP Seviye 13Chrono Cyborg Paraşüt (Ücretsiz RP ödülü)

pubg mobile royale pass ödülleri

RP Seviye 15Tavşan Dansı İfadesi (Ücretsiz RP ifadesi) ve M4 RP Avatarı

Tavşan Dansı İfadesi (Ücretsiz RP ifadesi) ve M4 RP Avatarı

RP Seviye 20Mouse Trag UAZ Skin

Mouse Trag UAZ Skin

RP Seviye 25Glacial Stroll Outfit (Ücretsiz RP Ödülü)

Glacial Stroll Outfit (Ücretsiz RP Ödülü) PUBG Mobile sezon 23

RP Seviye 30 – Ivory Knight Ornament ve Mecha Bruiser Emote İfadesi

Ivory Knight Ornament and Mecha Bruiser Emote

RP Seviye 35 – Pinpoint Slaughter Skorpion Skin (Ücretsiz Royale Pass Ödülü)

PUBG sezon 23 rp ödülleri

RP Seviye 40 – Footlong Mini14 Skin

 Footlong Mini14 Skin

RP Seviye 50 – Mecha Bruiser Outfit and Headgear

Mecha Bruiser Outfit and Headgear

PUBG Mobile Sezon 23 (C1S2 M4) hakkındaki sızıntılar şimdilik bunlardan ibaret. Daha önce de söylediğimiz gibi yeni sezon -kesin olmayan bilgilere göre- 17 Ekim‘de başlayacak. Daha fazlasını öğrendiğimizde içeriğimizi güncelleyeceğiz. Bu nedenle bizi takip etmeye devam edin.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol