PUBG Mobile

Takip Et
9.5

Mükemmel

8.9

Kullanıcı

PUBG Mobile 1.6 Güncellemesi Yayınlandı: Yeni Oyun Modu ve Daha Fazlası

PUBG Mobile 1.6 güncellemesi, yeni bir oyun modu dahil çok sayıda yeni özellikle karşımızda! Popüler battle royale oyunundaki yenilikleri haberimizden öğrenebilirsiniz.

Merakla beklenen PUBG Mobile 1.6 Güncellemesi resmen yayınlandı. Her zamankinden daha iyi bir battle royale deneyimi sağlamayı hedefleyen yama, Android cihazlarda 690MB, iOS’te ise 1.68GB depolama alanı gerektiriyor. Peki, PUBG güncellemesi beraberinde hangi yenilikleri getiriyor?

14 Eylül, yani bugünden itibaren indirilmeye sunulan PUBG Mobile 1.6 Güncellemesi, oyuncuları Bitki Tehdidi isimli yeni bir oyun modu ile tanıştırıyor.

PUBG Mobile 1.6 Güncellemesi

Erangel, Yarilo olarak bilinen uzaylı bir bitki türü tarafından istila edilmiştir. Yarilo, özel enerjiyi emdikten sonra, ana kentsel alanları hızla ele geçirdi ve iyileştirici güçleri olan Gençleştirme Bariyerini yarattı. Herkesin kaçış umudu olan dev uzay gemisi Matrix Hücresi, istila nedeniyle kontrolden çıktı.

Araştırmalar yapmak, enerjiyi geri kazanmak ve rastgele silah düşürme ve yeniden doğmalarla harika savaşlar yaşamak için Matrix Hücresi’ne gideceksiniz. Ayrıca savaşta yeterli tedariğinizi sağlamak için DynaHex Sarf Malzemeleri’ni arayacaksınız.

PUBG Mobile Güncellemesi

PUBG Mobile 1.6 Güncellemesi ile Metro Royale: Reunion, Titanlar: Son Direniş, Şafağa Kadar Hayatta Kal ve Yapay Zeka’ya karşı gibi bazı oyun modları da geri dönüyor. Ek olarak, Vikendi haritasının yeniden oyuncularla buluşacağını da belirtelim.

Geliştirici ekip, PUBG Mobile‘ı seven yeni kişilerle tanışmanızı daha kolay hale getirmek için yeni sosyal özellikler ekledi. Bunlardan biri olan Öne Çıkanlar özelliği ile istatistiklerinizi görüntüleyebilir ve bunları sohbetlerde veya harici platformlarda paylaşabilirsiniz. PUBG Mobile güncellemesi hakkındaki tüm detaylara yama notlarından ulaşabilirsiniz.

PUBG Mobile Nasıl Güncellenir?

PUBG Mobile 1.6 Güncellemesi yeni oyun modu

Android kullanıcıları, PUBG Mobile 1.6 Güncellemesini doğrudan Google Play Store üzerinden yükleyebilirler. Fakat bunu yapamıyorsanız, yeni güncellemeye geçmek için APK dosyasını manuel olarak da indirebilirsiniz. Oyunu 19 Eylül’den önce güncelleyen oyuncular üç gün boyunca 2.888 BP, 100 AG ve Justice Defender Sırt Çantası ile ödüllendirilecek.

PUBG Mobile 1.6 Güncellemesi Nasıl İndirilir?

  • Öncelikle buradan APK dosyasını indirin.
  • Ardından kurulum işlemini başlatmak için üzerine tıklayın.
  • Android cihazınız, bilinmeyen kaynaklardan dosyaların yüklenmesini etkinleştirmenizi isteyebilir.
  • Ayarlar > Uygulamalar ve bildirimler > Özel uygulama erişimi > Bilinmeyen Uygulamaları Yükle adımlarını takip edebilirsiniz.
  • Oyun yüklendikten sonra, PUBG Mobile 1.6 Güncellemesi içindeki yeniliklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol