PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7

Kullanıcı

PUBG Mobile Oyunculara Mola Vermelerini Hatırlatacak!

PUBG Mobile yeni özelliği ile oyunculara oyun oynamaya ara vermelerini hatırlatacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Yayınlandığı günden bu yana milyonlarca oyuncu tarafından oynanan ve oynanmaya devam eden PUBG Mobile şu sıralar yeni sezon için merakla bekleniyor. 17 Mayıs’ta alacağı güncelleme ile yeni sezonunu oyunculara sunması beklenen yapım yeni bir özellik üzerinde de çalışıyor.

blank

Dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları gerçek zamanlı olarak karşı karşıya getiren PUBG Mobile rekabet dolu yapısı ile her geçen gün kitlesini artırmaya devam ediyor. Sayısız güncelleme alan ve almaya devam eden yapım, 17 Mayıs’ta alacağı güncelleme ile oyuncularına 7’nci sezonunu sunacak. 7’nci sezonda oyun içerisinde yer alan silah ve karakterlerin görünümleri değişirken yeni özellikler ve içerikler de oyunculara sunulacak.

Yeni özellikler üzerinde çalışmaya devam eden geliştirici ekip bugün bu özelliklerden bir tanesini duyurmuş. Altchar’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre PUBG Mobile artık oyunculara mola verme zamanlarının geldiğini hatırlatacakmış. Bilindiği üzere birçok ülkede oyunun bağımlılık yaptığı ve oyuncuları şiddete yönelttiği iddia edilmişti. Geliştirici ekip alacağı bu önlem ile 18 yaşın altındaki oyunculara PUBG Mobile oynamaya ara vermelerini hatırlatacakmış.

PUBG Mobile’ın geliştirici ekibi oyuna gelecek olan özelliği ‘Gameplay Management’ yani ‘Oyun Danışmanlığı’ olarak duyurmuş. Bu özellik şuanda Endonezya, Hindistan, Nepal, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Kuveyt, Irak, Suudi Arabistan ve Mısır’da kullanılıyormuş.

Tencent bu özellik için net bir tarih vermezken bu özelliğin aşama aşama karşımıza çıkacağından söz ediyor. Ayrıca belirtilen özellik oyunun bilgisayar ve konsol sürümlerine gelip gelmeyeceği konusunda da herhangi bir bilgi yer almıyor.

Tencent, Gameplay Management ile oyuncu verilerine ve geri bildirimlerine göre hatırlatmalar yapacakmış. Gelecek olan bu özellik ile oyunculara daha iyi bir oyun ortamı sağlanmaya çalışılacakmış. Ayrıca sürdürülebilir çevrimiçi oyun deneyimi için dengeli bir oynanış yer alacakmış.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol