Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG Mobile Oynayan Kadın Eşinden Boşanmak İstedi!

PUBG Mobile oynayan Hindistanlı kadın eşinden boşanmak istedi.

Günümüzde adeta bir tutku olarak oynanan PUBG Mobile ilginç haberler ile gündeme gelmeye devam ediyor. Dünyanın dört bir yanında milyonlarca oyuncu tarafından oynanan yapım, Hindistan’da  ilginç bir haber ile gündemde kendine yer buldu.

PUBG Mobile Oynayan Kadın Eşinden Boşanmak İstedi 2

Günümüzde birçok ülkede yasaklanan PUBG Mobile ülkemizde sorunsuz bir şekilde oynanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıldan bu yana ilginç detaylar ile gündeme gelen yapım gençleri şiddete yönelttiği iddiası ile de sık sık karşı karşıya kaldı. Bugün gelen bilgiler ile PUBG Mobile’ın yine ilginç bir habere konu olduğu öğrenildi.

Hindistan’da PUBG Mobile oyuncusu olan genç bir kadın eşinden boşanmayı düşünüyormuş. PUBG Mobile içerisinde tanıştığı bir adamla hayatının geri kalanını devam ettirmek isteyen genç kadın, eşinin oyun oynamasına karıştığı gerekçesiyle boşanmak istiyormuş. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz aylarda Birleşik Arap Emirlikleri’nde de böyle bir gerekçe nedeniyle bir kadın eşinden boşanmak istemişti.

Hindistanlı kadının 19 yaşında ve bir bebek sahibi olduğu öğrenilirken eşinden boşanma konusunda da oldukça kararlı olduğu görülmüş. Oyun içerisinde yer alan partneri ile hayatını sürdürmeyi düşünen genç kadın nasıl bir adım atacak henüz bilinmiyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.