Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG Mobile Antik Gizem Modu Güncellemesi Duyuruldu

PUBG Mobile'a yeni gelen Anti Gizem teması ve yeni Arena modu ile yeni içerikler oyuna eklenmiş oldu.

Dünya üzerinde milyonlarca oyuncusu bulunan PUBG Mobile için yeni bir güncelleme duyuruldu. Gizemli bir antik uygarlık teması sunacak olan bu yeni güncelleme ile birlikte popüler Arena listesine de yeni bir oynanış sunan Takım Silah Oyunu ve Kütüphane haritası geliyor.

PUBG Mobile Antik Gizem Modu Güncellemesi Duyuruldu 1

PUBG Mobile’da oyuncular yeni Antik Gizem teması ile birlikte ana menüde yer alan Mod Seçimi ekranından seçim yaparak Miramar ve Eranger haritalarında yer alan Antik Gizem yapısına keşif yolculuğu gerçekleştirebilirler. Bu antik yapının yanı sıra, yeni oyun modu ile birlikte oyuncular aşağıda bulunan özellikleri deneyimliyebilecekler.

  • Yeni Boss Savaşı – Yapının ikinci katında yer alan mühürlü bir odada, birçok ödül barındıran gizemli bir boss bulunuyor
  • Küçük Harabeler – Oyuncular haritada rastgele yerleştirilen küçük harabelerde yer alan sandıklara erişebilir ve bulmacaları çözebilirler
  • Fresk Bulmacası – Oyuncular marifetlerini, bu yeni interaktif Antik Fresk bulmacasıyla test edebilirler.

Oyuncuların takım halinde 4v4 olarak savaşa bildiği yeni Arena oyununda ise oyuncular rakiplerini yendikçe silahlarını da güçlendirmiş oluyor. Arena’da ki son silah olan Tava ile düşmanını öldüren takım ise oyunu kazanmış oluyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.