Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG Mobile, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı Kutluyor!

Dünyanın en popüler battle royale oyunlarından PUBG Mobile'da 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın coşkusu yaşanıyor. Kullanıcılar, özel hazırlanan bir oyun içi kostümü kısa süreliğine ücretsiz ve kalıcı olarak edinebilecekler.

Ülkemizdeki özel günlere yönelik gerçekleştirdiği işbirlikleri ve etkinliklerle adından söz ettiren PUBG Mobile, bunların bir yenisini 30 Ağustos Zafer Bayramı için hayata geçirdi. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kazandığımız Büyük Taarruz zaferini kutlayan battle royale oyunu, Türkiye’nin kaderini tayin eden bu tarihi gününün şerefine çok özel bir projeye imza attı.

Sevilen YouTuber’lar Mami Emen, Sefa Kındır ve Emre Gül, PUBG MOBILE arabası ile 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. yılı anısına Atatürk’ün 19 Mayıs’ta Samsun’a çıkmasıyla başlayan rotası takip edildi ve Amasya, Sivas, Ankara, Kütahya şehirleri dolaşıldı. Hem eğlenceli hem de duygusal anların yaşandığı bu yolculuk, oyunun resmi YouTube kanalında paylaşılan video ile ölümsüzleştirildi.

pubg mobile 30 ağustos zafer bayramı

YouTube’da Facia Üçlü olarak tanınan ekip, toplamda 4.000 kilometre yol yaptı. Samsun Tütün İskelesi, Samsun Bandırma Gemi Müzesi, Amasya Saraydüzü Kışlası, Sivas Kongre Müzesi, Ankara Anıtkabir, Kütahya Zafer Anıtı ve Kütahya Şehit Sancaktar Mehmetçik Anıtı ziyaret eden yayıncılar, hem kendileri hem de PUBG oyuncuları açısından unutulmayacak bir serüven yaşadı.

PUBG Mobile’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı sürprizleri bununla da sınırlı değil. Popüler battle royale oyunu, bu tarihi gün için tasarlanan Türk bayraklı özel bir kostümü oyuna ekledi. Bu kıyafeti ücretsiz ve kalıcı olarak edinmek için yapmanız gereken tek şey PUBG Mobile‘a girmek ve arkadaşlarınızla oynamak. Ardından bu özel oyun için kostümü giyerek battle royale maceranıza hız kesmeden devam edebilirsiniz.

PUBG Mobile ücretsiz olarak App Store ve Google Play Store‘dan indirilebilir. Bu ay sona ermeden Ağustos 2022’nin redeem kodlarına göz atmayı unutmayın. Ayrıca 4 parmak kontrol ayarları, FPS artırma yöntemleri, ücretsiz random hesap listesi gibi diğer içeriklerimi de ilginizi çekebilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.