PUBG Mobile

Takip Et
9.5

Mükemmel

8.9

Kullanıcı

PUBG Mobile’a Tesla Araçları Geliyor!

Dünyanın en büyük elektrikli otomobil üreticisi Tesla ve fenomen Battle Royale oyunu PUBG Mobile, çok özel bir işbirliğine imza attı. Temmuz ayında yayınlanacak güncelleme ile oyuna Tesla marka araçlar eklenecek.

Battle Royale denilince akla gelen ilk oyunlardan biri olan PUBG Mobile, otomotiv markaları ile gerçekleştirdiği işbirliklerine bir yenisini daha ekledi. Daha önce İngiliz spor otomobil devi McLaren’i Battle Royale arenasına getiren fenomen oyun, bu kez de Tesla araçlarına ev sahipliği yapacak.

Her güncellemede gelen yeniliklerin yanı sıra zaman zaman gerçekleştirdiği özel işbirlikleri ile oyunculara unutulmaz deneyimler yaşatan PUBG Mobile, dünyanın en büyük elektrikli otomobil üreticisi Tesla ile özel bir ortaklığa imza attı.

Tesla PUBG Mobile ortaklık

İşbirliği hakkındaki detaylar henüz açıklanmadı, ancak temmuz ayında yayınlanacak 1.5 güncellemesi ile birlikte PUBG Mobile’a gelecek yeniliklerden biri de Tesla marka araçlar olacak. Ayrıca bu ortaklık çerçevesinde oyuncuların ödüller kazanabilecekleri etkinlikler de olacak.

21. yüzyılın en etkili figürlerinden Elon Musk tarafından kurulan Tesla, yenilikçi otomobilleri ve teknolojileriyle otomotiv sektörüne bambaşka bir soluk getirdi. Amerikalı markaya ait hangi araçların PUBG Mobile’a geleceği henüz belli değil.

Geçtiğimiz haftalarda Model S Plaid isimli dünyanın en hızlı elektrikli otomobilini tanıtan Tesla, belki de yeni otomobilini Battle Royale arenasına getirebilir. Hem bu özel ortaklık hem de PUBG Mobile 1.5 güncellemesi hakkındaki detayları önümüzdeki günlerde öğreneceğiz. En güncel gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi takip etmeyi sürdürün!

Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol