PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7

Kullanıcı

PUBG Mobile 0.12.0 Güncellemesi Yayınlandı!

PUBG Mobile'ın 0.12.0 güncellemesi yayınlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Konsol, bilgisayar ve mobil platformda toplamda 200 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanan PlayerUnknown’s Battlegrounds yeni güncellemeler almaya devam ediyor. Bugün PUBG Mobile 0.12.0 güncellemesi aldı. Güncelleme ile oyun içerisine yenilikler eklendi.

blank

Android ve İOS platformunda deli gibi oynanan PUBG Mobile ücretsiz olarak yayınlanması ile geniş bir kitleye ulaştı. Aldığı güncellemeler ile oyunculara yeni içerikler ve etkinlikler sunan yapım kitlesini genişletmeye devam ediyor. Bu sabah hem Android hem de İOS platformunda 0.12.0 güncellemesi alan PUBG Mobile güncelleme notlarını da paylaştı. Android’de 475 MB gibi bir dosya boyutuna sahip olan yeni güncelleme İOS’ta da aşağı yukarı aynı dosya boyutuna sahip.

Güncelleme ile oyuna gelen yenilikler arasında yer alan Evo Alanı, etkinlik modunun yerine geçen bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. Geceyi atlat modu Evo alanının içerisinde yer alacak. Yeni modlar da bu özelliğin içerisine gelmeye devam edecek.

Yeni Evo alanı modu olarak karşımıza çıkan En Karanlık Gece’de de zombilerle dolu bir atmosferde bir gece boyunca hayatta kalma mücadelesi vereceğiz. Şafak söktüğünde hayatta kalan takımlar galip sayılacak. Oyun içerisinde yer alan sersemletme bombaları da gelen güncelleme ile birlikte artık zombileri de sersemletecek. Zombi köpekleri ve zıplayan zombileri de oyunculara sunan güncelleme beraberin de bazı yenilikleri de oyunculara getiriyor. Ayrıca silahla vurulan zombiler artık daha yavaş hareket  edecek.

Gelen güncellemeden daha detaylı söz edecek olursak;

Evo Alanı

 • Evo Alanı içerisinde Geceyi Atlat modu yer alırken, yeni modlar da bu alana gelmeye devam edecek. Ayrıca Etkinlik modu da artık Evo Alanı bünyesinde bulunacak.

En Karanlık Gece

 • Oyuncular En Karanlık Gece’de hayatta kalmaya çalışacak ve bu süre zarfında da zombiler ile çarpışacaklar. Şafak söktüğünde hayatta kalan takım galip sayılacak.

Geceyi Atlat Modu Değişiklikleri

 • Oyun içerisinde yer alan sersemletme bombaları artık zombileri de kısa süreli sersemletecek.
 • Zombi köpeklerinin yanı sıra zıplayan zombiler de oyuna eklendi. Ayrıca zombiler bazı alçak duvarlara ve çatılara da zıplayarak bizleri zor durumda bırakabilecekler.
 • Yaralanan zombiler eskisine göre daha yavaş bir şekilde hareket edecekler. Buna ek olarak Lav silahları da artık daha fazla hasar verecek.
 • Oyuncular başarılarına göre bazı güçlendirmeler kazanarak unvanlara sahip olabilecekler.
 • Geceyi Atlat Modun’da oyuncular artık günlük görevleri başarabilecekler.

Yoldaş Sistemi

 • Yoldaş Sistemi sayesinde oyuncular artık ekiplerinin ve klan arkadaşlarının maçlarını izleyebilecekler.
 • Oyun içerisinde yer alan nişangah rengi farklı olarak ayarlanabilir.
 • Farklı temalar, animasyonlar oyunculara sunuldu.

Güncelleme oyun içerisine bir dizi iyileştirme de getirdi.

1 Yorum

 1. blank

  6bkişik mod ne zaman gelcek

  Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol