PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.2

Kullanıcı

PUBG Lite’ın Beta Sürecine Türkiye’de Eklendi!

PUBG Lite'ın betası için ön kayıtları başladı.

PUBG Corp’un efsanevi oyunu olan PlayerUnknown’s Battlegrounds battle royale modu ile milyonlarca oyuncuya rekabet dolu bir atmosfer sunmaya devam ediyor. Oyunun ücretsiz sürümü olan PUBG Lite, beta sürecine Türkiye’yi de ekledi.

Oyunculara rekabetçi bir hayatta kalma atmosferi sunan PUBG konsol, bilgisayar ve mobil platformda oynanıyor. Geçtiğimiz aylarda oyunun ücretsiz bir sürümünden bahseden geliştirici ekip yeni duyurusu ile ülkemiz oyuncularını da heyecanlandırdı. Yapılan duyuruya göre PUBG Lite’ın beta sürecine Türkiye’de eklenmiş. Masaüstü ve laptoplar da oynanabilecek olan ücretsiz sürümün beta ön kayıtları 9 Mayıs’ta yani bugün başlayacak.

PUBG Lite’ın betası için erken kayıt yaptıran oyuncular, oyun içerisinde çeşitli hediyelerin sahibi olacaklar. Buna ek olarak 12 Mayıs’ta başlayacak olan canlı yayınlar kapsamında da oyun severlere çeşitli sürprizler sunulacak.

Tüm dünyada milyonlarca oyuncuya sahip olan PUBG’de bir adaya paraşüt ile inecek, 100 oyuncu arasında en son hayatta kalmaya çalışacağız. Tekli, ikili ve dörtlü olarak farklı modlara sahip olan yapım özellikle mobil platformda ilgiyle oynanmaktadır.

Bugün başlayan ön kayıtlar için dileyen oyuncuları buradan kayıtlarını gerçekleştirebilecekler.

Min. Sistem Gereksinimleri                                              Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi Windows 7/8/10 64 bit Windows 7/8/10 64 bit
İşlemci Intel Core i3 2,4 GHz Intel Core i5 2,8 GHz
Bellek 4 GB 8 GB
Grafik işlemci Nvidia GeForce GTX 6600 Intel HD Graphics 4000 veya AMD Radeon HD 7870
Depolama alanı 4 GB
DirectX sürümü DirectX 11

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol