Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG BATTLEGROUNDS’a Klasik Erangel Haritası Eklendi

Oyunculara aşina oldukları bir oyun deneyimi sunan harita, 28 Mayıs’a kadar erişilebilir olacak.

Bugün itibarıyla yayınlanan 29.2 Güncellemesi, Erangel Classic haritasını PUBG: BATTLEGROUNDS oyuncularıyla buluşturuyor. Sadece iki hafta boyunca oyunda alacağı açıklanan harita, battle royale klasiğinde nostalji rüzgarları estirecek. Eski Erangel haritasının orijinal konsepti ve atmosferini mevcut oyun mekaniklerinden bazılarıyla birleştiren KRAFTON, hem yeni hem de tanıdık bir deneyim yaşatmayı hedefliyor.

Zamanında Erangel‘e ilk kez giriş yapan oyuncuların deneyimlerini yeniden yaşatabilmek adına ateşli silahların geri tepmesi yüzde 30’a kadar azaltıldı. Silah havuzu ve diğer tüm özelliklerse değişmeden kaldı ve tüm zırhların dayanıklılığının yüzde 7,5 artırılmasıyla düşmanı indirmek için gereken atış değeri yaklaşık bir artmış oldu.

Erangel Classic Hem Tanıdık Hem Yeni Gelecek

Erangel’e bazı nostaljik ögeler de eklendi. Hayatta kalanlar üçüncü seviye kask ve haritaya dağılmış 17 klasik kozmetiği bulma şansı yakalarken İşaret Fişeği kullanmak artık BRDM yerine kurşungeçirmez bir UAZ çağırıyor. Son olarak dünya haritası, mini harita ve maç başlangıç sayacı gibi oyun içi kullanıcı arayüzü birimlerinin bir kısmı oyunun ilk dönemine ithafen eski sürümlerine geri döndürüldü.

classic erangel pubg battlegrounds

Erangel Classic, 14 Mayıs’tan 28 Mayıs’a kadar PC ve 23 Mayıs’tan 6 Haziran’a kadar ise konsol platformlarında oynanabilecek. 29.2 Güncellemesi yalnızca bununla sınırlı değil. Rondo‘ya eklenen Halat Tabancası oyuncuların herhangi iki nokta arasında halat kurarak daha hızlı hareket etmesine olanak tanıyor. Yeni araç, onları her alan hakkındaki bilgileri karşılığında ödüllendirecek ve savaş alanına yapılan her yolculuğu benzersiz kılacak.

Normal ve Özel Maçlarda mevcut olan Halat Tabancası’yla kurulan bir halat toplamda 4 kez kullanılabiliyor. Her maça yeni hedefler ve farklı heyecanlar katacak Seri Savaşı mekaniği de bu güncellemeyle birlikte oyuna eklenenler arasında. Bu sistem hazır takımların Normal Maçlarda birbirleriyle rekabet etmesine olanak tanıyor.

Rondo Haritasına Halat Tabancası Eklendi

pubg yeni guncelleme

Güncellemeyle gelen diğer yenilikler arasında Takımlı Ölüm Oyunu’na eklenen yeni harita Liana, Takım Emote’undan Grup Emote’una geçiş, Karakin ve Vikendi haritaları için genel sorun düzeltmeleri ve yeni Survivor Pass: Off the Grid yer alıyor. Erangel Classic’in çıkışıyla birlikte oyuncuları bir dizi heyecan verici turnuva ve etkinlik de bekliyor.

Kutlamalar, Twitch Rivals’taki PUBG: BATTLEGROUNDS OG Battle Royale ile başlayacak. 17 Mayıs Cuma günü, en iyi PUBG yayıncıları 100.000 dolarlık ödül havuzundan pay almak için mücadele ederken oyuncular da etkinliğe özel Twitch Drop’ları alabilecekler. Daha fazla bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.