Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG Battlegrounds 17.2 Güncellemesinin Detayları Açıklandı

Dünyanın en popüler battle royale oyunlarından PUBG Battlegrounds, düzenli olarak güncellemeler almaya devam ediyor. 11 Mayıs'ta PC'de yayınlanacak olan 17.2 yaması ile 1v1 Arena Antrenman Modu'na geliyor.

Yeni PUBG güncellemesi, 1v1 Arena’yı Antrenman Modu’na getiriyor. Bu sayede oyuncular, takımlarında kimin en iyi olduğunu belirleyebilecekler. Ayrıca PUBG Battlegrounds 17.2 yaması, gözcü dürbününde değişiklikler sunarken, SNT ve havan topu silahlarındaki güncellemeleri dengeliyor.

PC sunucularında 11 Mayıs’ta ve konsollarda 19 Mayıs’ta yayınlanacağı açıklanan PUBG güncellemesi, uzun zamandır talep edilen önemli değişiklikler içeriyor. Antrenman Modu’nda 1v1 Arena, oyuncuların her türlü savaş pratiği yapabilmesini sağlayacak. Oyuncular, rakip bir oyuncuyla 1v1 rauntlardan geçebilirler veya yoğun tempolu savaşları izleyerek takımın gerçekten en iyisinin kim olduğunu görebilirler.

PUBG Battlegrounds 17.2 Önemli Değişiklikler Sunuyor

PUBG battlegorunds 17.2

Bir sonraki PUBG güncellemesi, gözcü dürbünü ile ilgili bazı önemli ayarlamalar içeriyor. Artık düşman tespit menzili 1000m’den 600m’ye düşürüldü ve beyaz pasif işaret, yakın bakış modunda otomatik olarak belirmeyecek. Silah dengelemelerinin de yer aldığı 17.2 yaması, 5.56mm SNT’lerde, özellikle de MK12 ve Mini14’te değişiklikler sunuyor.

Mini14’te olduğu gibi stabiliteyi korumak için geri tepme sıfırlanma hızı değeri iyileştirilirken, Mini14’ün hasarı da 47’den 48’e yükseltildi. Ayrıca yalnızca Taego’ya özel havan topu, artık normal maçlarda, Haven hariç tüm haritalarda mevcut olacak ve envanter slotunda yer alacak.

PUBG Battlegrounds 17.2 güncellemesi, PC’de 11 Mayıs’ta ve konsollarda 19 Mayıs’ta yayınlanacak. Her zaman olduğu gibi yamadaki değişiklikleri uygulamak için sunucuların kısa bir süre kapalı kalması planlanıyor. Yama notlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.