PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

6.6

Kullanıcı

PUBG 13.2 Güncellemesi ile Yeni Bir Oyun Modu Geliyor

Harita iyileştirmeleri, yeni bir silah, yeni Survivor Pass ve daha fazlasını getirecek olan PUBG 13.2 Güncellemesi hakkındaki detaylar açıklandı.

PUBG NEW STATE için ikinci alfa testini tamamlayan Krafton, bir yandan da PUBG: BATTLEGROUNDS için en son güncellemesini yayınlamaya hazırlanıyor. 8 Eylül’de PC’de, 16 Eylül’de ise konsollarda yayınlanacak olan PUBG 13.2 Güncellemesi, Güney Kore’den ilham alan Taego haritasına bir takım güncellemeler, yeni bir oyun içi silah ve daha fazlasını içeriyor.

Güncelleme ile gelecek olan yeni Survivor Pass: CRAZY NIGHT, öncekiler gibi altı hafta yerine bu kez sekiz hafta boyunca sürecek. Oyuncular, 7 Eylül’den 2 Kasım’a kadar 50 seviye boyunca ilerledikçe, Kaçak Mal Kuponu, İsim Künyesi ve Sprey dahil olmak üzere çeşitli ödüller kazanabilecekler.

Survivor Pass: CRAZY NIGHT, Sekiz Hafta Boyunca Sürecek

PUBG 13.2 Güncellemesi

PUBG 13.2 Güncellemesi ayrıca oyuncuların gözdesi P90 HMS silahını Yardım Paketlerine ekleyecek. P90, orijinal Tommy Gun’dan bu yana ilk Yardım Paketi HMS olacak. Silah, uzun menzilli çarpışmalarda etkili olmasını sağlayan benzersiz 5,7mm güçlü cephanesiyle yüklü olarak gelecek.

Güney Kore’de yer alan 8×8 harita boyutlarındaki Taego haritası, yama ile birlikte bir takım düzenlemeler alacak. Yeni bir araç, oynanış sistemi, silah ve hava durumu modellemelerinin geleceği harita, oyunculara çok daha etkili bir battle royale deneyimi sağlayacak.

PUBG 13.2 Güncellemesi, Oyuna Çok Sayıda Yenilik Getiriyor

Survivor Pass CRAZY NIGHT pubg 13.2 güncellemesi

PUBG 13.2 Güncellemesi, yeni başlayanlar veya daha az gergin bir ortamda ısınmak isteyenler için oyuna Serbest Modu ekliyor. Oyuncular tek başına veya bir ekiple, günde üç adede kadar Serbest Mod maçı oynayabilecek ve XP ödülleri, BP ödülleri kazanabilecek. Sadece Erangel’de geçerli olan modda, etkinlik görevleri de tamamlanabilecek.

PUBG 13.2 13.2 Güncellemesi, PC’de 8 Eylül‘de ve konsollarda 16 Eylül‘de yayınlanacak. 13.2 Güncellemesini önceden incelemek isteyen oyuncular, bugün PC test sunucusuna giriş yapabilirler. Yama hakkında daha fazla bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol