Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PlayStation Store Yaz İndirimleri Başladı! İşte Öne Çıkan Fırsatlar

PS4 ve PS5 sahiplerinin dört gözle beklediği kampanyalardan biri olan PlayStation Store Yaz İndirimleri, bugün itibarıyla başladı. İşte sizin için seçtiğimiz en iyi fırsatlar.

PC oyuncuları Steam ve Epic’teki yaz indirimleriyle bayram yapar da konsol oyuncuları bundan eksik kalır mı! Heyecanla beklenen büyük PS Store Yaz İndirimleri resmen başladı. Son dönemde çok sayıda kampanyaya imza atan mağaza, satış rekorları kıran PS4 ve PS5 oyunlarından bağımsız oyunlara, eğlenceyi ikiye DLC’lerden özel sürümlere kadar kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

20 Temmuz’da başlayan PS Store Yaz İndirimleri, 3 Ağustos‘a kadar devam edecek. Bu da, kampanyadan yararlanmak için uzunca bir vaktiniz olduğu anlamına geliyor. Öte yandan bazı oyunlardaki indirimlerin daha erken biteceğini, ancak listeye yenilerinin ekleneceği belirtmekte fayda var. Peki, promosyonda öne çıkan fırsatlar hangileri?

PS Store Yaz İndirimleri 3 Ağustos’a Kadar Sürecek

ps store yaz indirimleri 2022

Yakın zaman önce PS Plus üyelerine ücretsiz sunulan God of War, yüzde 50 indirim ile 89,50 TL’ye düştü. Efsanevi PS4 oyunu, bu sonbaharda devam halkası Ragnarok ile karşımıza çıkacak. Bir Rockstar klasiği olan Red Dead Redemption 2, yüzde 60 indirim ile 187,60 TL’ye inerken, Far Cry 6 ise aynı oranda indirime girerek 227,60 TL’ye geriledi.

Normalde 399 TL’ye satılan Assassin’s Creed Origins, şu anda 79,80 liraya alınabiliyor. Eleştirmenlerce beğenilen Hitman 3 ise 499 TL’den 199,60 TL’ye düşmüş durumda. Ayrıca PS Plus üyelerine özel ekstra yüzde 5 indirimin olduğunu da belirtelim. Bunların haricinde The Crew 2, Dead by Daylight, Star Wars Battlefront 2, The Ascent, FIFA 22 ve çok daha fazlasında yüzde 75 varan indirimler sizleri bekliyor. PS Store Yaz İndirimleri kapsamındaki tüm oyunlara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.