Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

God of War Ragnarok Fiyatı Belli Oldu (Kalpler Kırılabilir)

God of War Ragnarok, PlayStation Store'da ön siparişe açıldı. Oyunun PS4'teki Standart Sürümü 599 TL olarak belirlendi. PS5 sahiplerinin ödemesi gereken fiyat ise 699 TL.

Heyecanla beklenen yeni God of War oyunu ön siparişe açıldı. Böylece çok merak edilen God of War Ragnarok fiyatı da netlik kazandı. Oyun, PS Store Türkiye’de iki farklı sürümü ile yer alıyor. PS4 için Standart Sürüm’ü ön sipariş vermek isteyen kullanıcılar, 599 TL ödeyecek. PS5 sahiplerinin ise 699 TL’yi gözden çıkarması gerekecek. Yalnızca yeni nesil için geçerli olan Digital Deluxe Sürüm ise 789 TL gibi oldukça yüksek bir fiyata sahip.

God of War Ragnarok‘u ön sipariş veren kişiler, Kratos Yüksek Kar Zırhı ve Atreus Yüksek Kar Tuniği (Kozmetik) eşyalarını ücretsiz edinecek. Digital Deluxe Sürüm; Karavadi Zırhı, Karavadi Kıyafeti (Kozmetik), Karavadi Balta Sapı, Karavadi Kılıç Kabzaları, Dark Horse dijital sanat kitabı, Resmî oyun müzikleri ve PS4/PS5 için PSN avatar seti içeriyor.

God of War Ragnarok Fiyatı 599 TL’den Başlıyor

god of war ragnarok fiyatı

PS4 ve PS5’teki Standart Sürüm’de ise herhangi bir ekstra öğe veya kozmetik yer almıyor. God of War Ragnarok fiyatı, ilk etapta çok yüksek gibi görünse de, aslında mevcut dolar/euro kuru göz önüne alındığında pek de abartı değil. Zira biz de bu seviyelerde bir rakam bekliyorduk. 699 TL şu anda 40 euro ediyor. Oyunun yurt dışındaki fiyatı bundan çok daha yüksek olacaktır. Fakat kimse bir oyuna bin liranın üzerinde bir para vermek istemeyeceği için Sony de mümkün olan en makul yerel fiyatlandırmayı uyguluyor.

God of War Ragnarok ön sipariş sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Peki, siz God of War Ragnarok Türkiye fiyatını nasıl buldunuz? Oyunu ön sipariş ile satın almayı düşünüyor musunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.