PS Store Black Friday İndirimleri Yüzde 60’a Varan Fırsatlar Sunuyor

Konsol oyuncularının heyecanla bekledikleri PlayStation Store Black Friday fırsatları başladı. Kampanya dahilinde popüler çok sayıda oyunda yüzde 60'a varan fırsatlar var.

Yılın en beklenen zamanı geldi çattı! PS Store Black Friday indirimleri resmen başlamış bulunuyor. Bildiğiniz gibi Sony, her yıl geleneksel olarak bu zamanlarda Black Friday ya da Türkçe ismiyle Kara Cuma indirimleri yapıyor. PS4 ve PS5 oyunlarının fiyatlarının yüksekliğini düşününce, bu fırsatlar önemli oranda tasarruf sağlıyor.

PS Store Black Friday fırsatları, sevilen oyunlarda yüzde 60’a varan indirimler sunuyor. Örneğin; normal satış fiyatı 349,00 TL olan The Last of Us Part II, kampanya dahilinde yüzde 50 indirime girdi ve 174,50 TL‘ye indi. Yılın en beğeni toplayan spor oyunlarından MLB The Show 21‘de de aynı oranda bir indirim mevcut.

PS Store Black Friday Fırsatları Başladı!

ps store black friday indirimleri

Kampanya sayfasının aşağılarına doğru indiğimizde indirimli oyunlar tam manasıyla gözleri kamaştırıyor. Yüzde 58 indirime giren GTA 5 Premium Edition 133,98 TL’ye, Hades yüzde 20 indirimle 175,20 TL’ye, Assassin’s Creed Odyssey yüzde 75 indirimle 149,75 TL’ye ve Civilization IV ise yüzde 70 indirimle 77,70 TL’ye satılıyor. Bunlar gibi daha çok sayıda oyun, PS Store Black Friday indirimleri kapsamında önemli tasarruflar sunuyor. Ayrıca Fortnite, Apex Legends ve SIMS 4 gibi oyunların özel paketleri de indirimde.

Öte yandan çevrimiçi çok oyunculu, aylık oyunlar, özel indirimler ve daha fazlasına erişim imkanı veren 12 aylık PS Plus üyeliği de yüzde 33 tasarruf sağlıyor. Platforma 29 Kasım 2021’e kadar 160,00 TL‘ye yıllık üye olabileceksiniz. Daha fazla bilgi için bu adrese tıklayabilirsiniz. PS Store Black Friday indirimindeki tüm oyunlara ise buradan göz atabilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol